Zorganizuj swój wyjazd

Tak jak od 2001 roku organizujemy wyjazdy katalogowe, tak od początku specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wyjazdach "szytych na miarę". Są to wyjazdy w mniejszych bądź większych grupach, w parach, ze znajomymi lub rodziną, w określonym przez Państwa terminie i według określonego i opracowanego przez nas programu. Wyjazdy takie charakteryzuje duża elastyczność: to my dostosowujemy się do terminu Państwa urlopu i preferencji w spędzaniu wolnego czas.

Trasa może być opracowana na bazie którejś ze zrealizowanych już przez nas tras, może też być zaprojektowana od początku dla Państwa.

Opracowywaniem poszczególnych programów zajmują się nasi kierownicy projektów a równocześnie piloci, co gwarantuje, że trasa jest nam znana w każdym szczególe a modyfikacje wprowadzone będą szybko i sprawnie.

Jeśli więc nie znaleźli Państwo odpowiedniej wycieczki, my ją zaprojektujemy!

KOSZTY: Przygotowanie oferty to koszt 500-1000 PLN, w zależności od stopnia skomplikowania oferty i liczby osób, wliczany do zaliczki w momencie potwierdzenia trasy. Szczegółowa oferta obejmować będzie program dzień po dniu z ewentualnymi wycieczkami fakultatywnymi, propozycje konkretnych hoteli/guesthousów, procedury dotyczące wiz oraz informacje dotyczące ubezpieczenia medycznego.

Modyfikacje tras dokonywane są bezpłatnie.

Zapytaj o ofertę

PLN