Zespół CT Poland

Poznaj zespół CT Poland

Powstanie biura podróży CT Poland od początku miało na celu zaoferowanie polskiemu klientowi perfekcyjnie zaprojektowanych wycieczek, takich, które będą w stanie dostarczyć maksimum wrażeń, pozwolić zwiedzić piękne zakątki w komfortowych warunkach i doświadczyć niezwykłego uroku odwiedzianych miejsc. Dlatego od początku powstania trzon zespołu stanowią orientaliści, w tym sinolodzy i specjaliści obsługi ruchu turystycznego. Wiele osób z zespołu regularnie podróżuje do Azji, nie tylko służbowo. Zabieramy tam naszych przyjaciół, nasze rodziny.

Podróżujemy, aby poszerzać zakres naszych doświadczeń, aby być w stanie opowiedzieć naszych klientom o miejscach, w które będziemy ich zabierać, aby służyć informacjami z pierwszej ręki. W Azji spedziliśmy długie lata, mieszkając, studiując, pracując, podróżując. Azja to dla nas przede wszystkim pasja. Tą pasją chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

 

Piotr Rogalski  

Cui Ran 崔然

Prezes i współzałożycielka biura podróży CT Poland. Przez wiele lat mieszkała w Polsce, gdzie postanowiła w pewnym momencie osiąść na stałe zakładając biuro podróży. Jej celem zawsze było pokazywanie Polakom pięknych zakątków Państwa Środka. Od początku działalności to ona tworzy i opracowuje nowe programy, często wcześniej sprawdzając całą trasę, aby móc zapewnić naszym klientom komfort podróży i starannie dobrane usługi. Od kilku lat podróżuje po Azji z córeczką Xiao Ran, która dzielnie znosi wielogodzinne podróże samolotem i zawsze z uśmiechem wraca do warszawskiego biura, gdzie czeka na nią ukochana maskotka panda.

Małgorzata Jałoszewska-Maksiak  

Małgorzata Jałoszewska-Maksiak

Kierownik projektu, pilot wycieczek. W CT Poland od 2003 roku. Absolwentka Sinologii UW. Odbyła roczne stypendium w Chinach. Zajmuje się organizacją imprez na zamówienie, głównie do Chin, Tajlandii, Malezji, Singapuru, Kambodży, Laosu, Wietnamu, Australii, Nowej Zelandii. Jest również odpowiedzialna za te kierunki. Odkąd w jej życiu pojawił się Franio i Marianka nie wyobraża sobie podróży bez nich, w ten sposób eksploruje nowe kierunki, również z myślą o naszych najmłodszych klientach.

kontakt: gosia@ctpoland.com.pl

 

Piotr Rogalski  

Piotr Rogalski

Kierownik projektu, pilot wycieczek. W CT Poland od 2004 roku. Tłumacz przysięgły języka chińskiego. Jest absolwentem Sinologii UAM, odbył półtoraroczne stypendium w Chinach. W biurze zajmuje się tworzeniem programów, organizacją wyjazdów indywidualnych, rezerwacją biletów lotniczych. Jego główne kierunki to: Chiny, Japonia, Indonezja, Filipiny, Iran, Korea, Gruzja, Armenia i inne. Biega w maratonach, w czasie wolnym z przyjaciółmi zwiedza Europę.

kontakt: piotr@ctpoland.com.pl

 

Jolanta Szołucha  

Jolanta Szołucha

Specjalistka ds. obsługi ruchu turystycznego. W CT Poland od 2006 roku. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu SGGW, specjalność turystyka. W biurze odpowiada m.in. za współpracę z partnerami agencyjnymi i obsługę klienta. Przygotowuje umowy i dba, aby nasi klienci przed wyjazdem otrzymali zawsze komplet niezbędnych informacji. Kiedy w biurze zawieszają się komputery, Jola zawsze nas ratuje. Fanka muzyki rockowej, sama szyje, w wolnych chwilach projektuje strony www, piecze chleb i robi torty w stylu angielskim.

kontakt: jola@ctpoland.com.pl

 

Ewa Gajewska  

Ewa Gajewska

Kierownik projektu, pilot wycieczek. Pierwsze wycieczki CT Poland pilotowała od 2007 r., do zespołu dołączyła w 2009 roku. Absolwentka Stosunków Międzykulturowych Azji i Afryki UW oraz Studiów Dalekowschodnich UJ. Odbyła roczne stypendium w Pekinie oraz kilkumiesięczny kurs językowy w Chengdu, stolicy Syczuanu. Tworzy, realizuje i sama testuje programy do Chin, Indii, Sri Lanki, Mongolii oraz w rejon Himalajów: Tybet, Nepal, Bhutan, Mustang, Sikkim, Ladakh. Od 2017 r. podróżuje z córką Antosią, nachętniej również do Azji.

kontakt: ewa@ctpoland.com.pl

 

Felicja Bilska  

Felicja Bilska

Specjalistka ds. Obsługi ruchu turystycznego i ds. Marketingu z doświadczeniem w branżach turystycznej i medycznej. W CT Poland od 2023 r. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Poznańskim (mgr socjologii), The Baltic University & Uppsala i w Szkole Głównej Handlowej (marketing internetowy). Napisała wiele przewodników turystycznych, w tym po Indiach północnych, Nepalu i Goa (Bezdroża), za który otrzymała Nagrodę Magellana, prowadzi wykłady o architekturze, tkaninach, namiętnie czyta.

Czynna pilotka, której pasją jest Azja, zwłaszcza Indie, Bhutan i Azja Płd.-Wsch.

kontakt: felicja@ctpoland.com.pl

 

Aleksandra Filipczak-Li  

Aleksandra Filipczak-Li

Specjalistka ds. sprzedaży, pilot wycieczek. W CT Poland od 2008 roku. Absolwentka Sinologii UW. Odbyła trzyletnie stypendium w Chinach. Od kilku lat mieszka w Chinach, wcześniej w Pekinie, aktualnie w Szanghaju. Nieustannie poszukuje ciekawych miejsc do aktywnego spędzania czasu z mężem Li Junem, dwójką energicznych dziewczynek - Asią i Zuzią i psem Gromem.