Zespół CT Poland

Poznaj zespół CT Poland

Powstanie biura podróży CT Poland od początku miało na celu zaoferowanie polskiemu klientowi perfekcyjnie zaprojektowanych wycieczek, takich, które będą w stanie dostarczyć maksimum wrażeń, pozwolić zwiedzić piękne zakątki w komfortowych warunkach i doświadczyć niezwykłego uroku odwiedzianych miejsc. Dlatego od początku powstania trzon zespołu stanowią orientaliści, w tym sinolodzy i specjaliści obsługi ruchu turystycznego. Wiele osób z zespołu regularnie podróżuje do Azji, nie tylko służbowo. Zabieramy tam naszych przyjaciół, nasze rodziny.

Podróżujemy, aby poszerzać zakres naszych doświadczeń, aby być w stanie opowiedzieć naszych klientom o miejscach, w które będziemy ich zabierać, aby służyć informacjami z pierwszej ręki. W Azji spedziliśmy długie lata, mieszkając, studiując, pracując, podróżując. Azja to dla nas przede wszystkim pasja. Tą pasją chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

Piotr Rogalski  

Cui Ran 崔然

Prezes i współzałożycielka biura podróży CT Poland. Przez wiele lat mieszkała w Polsce, gdzie postanowiła w pewnym momencie osiąść na stałe zakładając biuro podróży. Jej celem zawsze było pokazywanie Polakom pięknych zakątków Państwa Środka. Od początku działalności to ona tworzy i opracowuje nowe programy, często wcześniej sprawdzając całą trasę, aby móc zapewnić naszym klientom komfort podróży i starannie dobrane usługi. Od kilku lat podróżuje po Azji z córeczką Xiao Ran, która dzielnie znosi wielogodzinne podróże samolotem i zawsze z uśmiechem wraca do warszawskiego biura, gdzie czeka na nią ukochana maskotka panda.

Małgorzata Jałoszewska-Maksiak  

Małgorzata Jałoszewska-Maksiak

Kierownik projektu, pilot wycieczek. W CT Poland od 2003 roku. Absolwentka Sinologii UW. Odbyła roczne stypendium w Chinach. Zajmuje się organizacją imprez na zamówienie, głównie do Chin, Tajlandii, Malezji, Singapuru, Kambodży, Laosu, Wietnamu, Australii, Nowej Zelandii. Jest również odpowiedzialna za te kierunki. Odkąd w jej życiu pojawił się Franio i Marianka nie wyobraża sobie podróży bez nich, w ten sposób eksploruje nowe kierunki, również z myślą o naszych najmłodszych klientach.

kontakt: gosia@ctpoland.com.pl

 

Piotr Rogalski  

Piotr Rogalski

Kierownik projektu, pilot wycieczek. W CT Poland od 2004 roku. Tłumacz przysięgły języka chińskiego. Jest absolwentem Sinologii UAM, odbył półtoraroczne stypendium w Chinach. W biurze zajmuje się tworzeniem programów, organizacją wyjazdów indywidualnych, rezerwacją biletów lotniczych. Jego główne kierunki to: Chiny, Japonia, Indonezja, Filipiny, Iran, Korea, Gruzja, Armenia i inne. Biega w maratonach, w czasie wolnym z przyjaciółmi zwiedza Europę.

kontakt: piotr@ctpoland.com.pl

 

Maja Wysokińska  

Maja Wysokińska

Specjalistka ds. sprzedaży, kasjer lotniczy. W CT Poland od 2001 roku. Absolwentka sinologii UW, odbyła dwuletnie stypendium w Chinach, w Liaoning. Poza Chinami, w kręgu jej zainteresowań jest również region Himalajów, gdzie chętnie wędruje. Jest autorką licznych programów, m.in. do Ladakhu. Zajmuje się przygotowaniem katalogów a także dba o to, aby nasi klienci wiedzieli o nowych trasach i promocjach.

 

Jolanta Szołucha  

Jolanta Szołucha

Specjalistka ds. obsługi ruchu turystycznego. W CT Poland od 2006 roku. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu SGGW, specjalność turystyka. W biurze odpowiada m.in. za współpracę z partnerami agencyjnymi i obsługę klienta. Przygotowuje umowy i dba, aby nasi klienci przed wyjazdem otrzymali zawsze komplet niezbędnych informacji. Kiedy w biurze zawieszają się komputery, Jola zawsze nas ratuje. Fanka muzyki rockowej, sama szyje, w wolnych chwilach projektuje strony www, piecze chleb i robi torty w stylu angielskim.

kontakt: jola@ctpoland.com.pl

 

Agnieszka Łaska-Zarzecka  

Agnieszka Łaska-Zarzecka

Specjalistka ds. obsługi ruchu turystycznego. W CT Poland od 2007 roku. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu SGGW, specjalność turystyka. W biurze zajmuje się obsługą klienta, ewaluacją wycieczek i wizami, jako jedyna jest w stanie ogarnąć skomplikowany system wiz chińskich, indyjskich, wietnamskich czy uzbeckich. O wizach i procedurach wie wszystko. W wolnym czasie podróżuje po Kaukazie, Bałkanach i Polsce odkrywając piękno i wspaniałą kuchnię tych regionów.

kontakt: info@ctpoland.com.pl

 

Ewa Gajewska  

Ewa Gajewska

Kierownik projektu, pilot wycieczek. W CT Poland od 2009 roku. Absolwentka Stosunków Międzykulturowych Azji i Afryki UW oraz Studiów Dalekowschodnich UJ. Odbyła roczne stypendium w Pekinie oraz kilkumiesięczny kurs językowy w Chengdu, stolicy Syczuanu. Tworzy, realizuje i sama testuje programy do Chin, Indii, Sri Lanki, Mongolii oraz w rejon Himalajów: Tybet, Nepal, Bhutan, Mustang, Sikkim, Ladakh, gdzie jeździ na trekkingi.

kontakt: ewa@ctpoland.com.pl

 

Aleksandra Filipczak-Li  

Aleksandra Filipczak-Li

Specjalistka ds. sprzedaży, pilot wycieczek. W CT Poland od 2008 roku. Absolwentka Sinologii UW. Odbyła trzyletnie stypendium w Chinach. Od kilku lat mieszka w Chinach, wcześniej w Pekinie, aktualnie w Szanghaju. Nieustannie poszukuje ciekawych miejsc do aktywnego spędzania czasu z mężem Li Junem, dwójką energicznych dziewczynek - Asią i Zuzią i psem Gromem.

 

Joanna Jędrych  

Joanna Jędrych

Specjalistka ds. sprzedaży. W branży turystycznej pracuje od 2007 roku. Absolwentka kierunku turystyka i rekreacja w Wyższej Szkole Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie. Jej ukochanym azjatyckim krajem jest Tajlandia, która zaczarowała ją widokami i kuchnią. W podróży testuje kuchnię lokalną, nie wyłączając grillowanych świerszczy i larw jedwabnika. Amatorka medycyny ajurwedyjskiej i sportów ekstremalnych.

kontakt: joanna@ctpoland.com.pl