Trasa Krajobrazowa to absolutnie unikalna, jedyna do tej pory na polskim rynku trasa prowadząca przez najpiękniejsze krajobrazowo miejsca w Chinach. Celowo omijamy w niej znane z przewodników miasta takie jak Pekin, Xi'an czy Hongkong, aby w pełni poznać moc płynącą z natury, aby rozkoszować się niezmąconym widokiem góry, jezior i lasów.

Dla kogo: trasa dla każdego, kto chciałby poznać najpiękniejsze krajobrazowo miejsca Chin, podróżować w gronie koneserów, doświadczonych podrózników, skupiając się na niezwykle urokliwych i ciekawych miejscach, smakując lokalne specjały. Doskonale sprawdzi się dla miłośników spacerów, ponieważ podczas trasy jest ich sporo (Żółte Góry, Park Narodowy Zhangjiajie, góra Emei). Idealnie sprawdzi się dla fotografów.

Intensywność: trasa bez ograniczeń wiekowych, nie polecamy jej jednak osobom, które mają problemy z chodzeniem czy poruszaniem się w terenie górskim (przygotowane są drewniane lub kamienne dukty).

 

ATUTY TEJ WYCIECZKI:

 

 • Autorska, unikalna trasa, ułożona przez wybitnych secjalistów - sinologów.
 • Najpiękniejsze parki krajobrazowe Chin: słynne Zółte Góry i Park Narodowy Zhangjiajie.
 • Zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach 4* i 3* oraz nocleg w położonym w sercu Żółtych Gór obiekcie.
 • Możliwość obserwacji wschodu słońca w Żółtych Górach.
 • Unikalna kuchnia syczuańska, w tym słynny kurczak generała Gongbao i pikantna fasolka po syczuańsku.
 •  Ubezpieczenie kosztów leczenia obejmuje ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych.
 • Przeloty wewnętrzne i bilety wstępu w cenie!

Zapraszamy do obejrzenia pięknego wschodu słońca w Żółtych Górach.

 • 1 dzień

  Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Hangzhou z przesiadką.

 • 2 dzień

  Hangzhou

  Przylot do Hangzhou, stolicy Południowej Dynastii Song (XII – XIII w.), którym zachwycał się już Marco Polo. Chińskie powiedzenie głosi, że „W niebie jest raj, a na ziemi są Suzhou i Hangzhou”. Wycieczka statkiem po jeziorze Zachodnim , otoczonym parkami, mostkami i groblami. Rejs po jeziorze pozwoli wypocząć oraz poznać unikalny charakter miasta, jego nowoczesne i starożytne oblicze. Nocleg w Hangzhou.

    
 • 3 dzień

  Hangzhou

  Wizyta przy zboczu góry Feilaifeng (Szczyt Który Przyleciał z Daleka), gdzie znajdują się rzeźby powstałe między X i XIV w. oraz w świątyni Ucieczki Duszy, jednej z najpiękniejszych świątyń w tej części Chin, pełnej rzeźb, malowideł i fascynujących historii. Wizyta na plantacji herbaty Longjing (Smoczej Studni) – jednej z najbardziej znanych i najlepszych zielonych herbat świata. Na plantacji dowiemy się, jaka herbata zapewnia nieśmiertelność i dlaczego najlepsze herbaty chińskie to herbaty sprzed jasności oraz popróbujemy kilku rodzajów naparu z tradycyjnych czarek. Fakultatywnie wieczorny spektakl „Impresja znad Jeziora Zachodniego”. Nocleg w Hangzhou.

    
 • 4 dzień

  Hangzhou / Żółte Góry

  Przejazd (ok. 4 godz.) do masywu świętych gór taoizmu i buddyzmu – Żółtych Gór (Huang Shan) . Wjazd kolejką linową na teren Żółtych Gór. Około godzinna wędrówka do miejsca noclegu wiedzie przez najsłynniejsze regiony gór. (Tego dnia bagaż zostawimy w autokarze, zabierając ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy, sugerowany plecak). Piesza wycieczka będzie również okazją do obserwacji skrywającego szczyty „morza chmur”, przybierających przedziwne kształty sosen oraz fantazyjnych formacji skalnych. Po krótkim odpoczynku wejście na punkt widokowy Latająca Skała (Feilaishi), Szczyt Światła (Guangming Ding), gdzie znajduje się stacja meteorologiczna i Pawilon Rozproszonych Chmur (Paiyunting). Nocleg w rejonie Żółtych Gór.

        
 • 5 dzień

  Żółte Góry / Tunxi

  Po wschodzie słońca i śniadaniu, w zależności od kondycji uczestników postaramy się dotrzeć w takie miejsca widokowe jak Szczyt Lwa, Szczyt Pędzla Siejącego Kwiaty czy Szczyt Początku Wiary. Zjazd kolejką do podnóża Żółtych Gór i przejazd do Tunxi. Po drodze zatrzymamy się na spacer ulicami malowniczej wsi Hongcun . Hongcun została założona w XII w. i razem z Xidi została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO z uwagi na swe unikalne walory architektoniczne. To tu kręcone były sceny kultowego już hitu „Przyczajony tygrys, ukryty smok”. Po przyjeździe do Tunxi, spacer po starej części miasta, które zachowało atmosferę dawnych Chin i gdzie najstarsze budynki mają siedemset lat. Nocleg w Tunxi.

      
 • 6 dzień

  Tunxi / Changsha / Park Narodowy Zhangjiajie

  Przejazd na dworzec kolejowy. Wyjazd szybkim pociągiem do Changsha (ok. 4 godz.), stolicy prowincji Hunan w środkowych Chinach. Przejazd do Zhangjiajie  (około 4 godzin). Miejsce to znane jest na całym świecie z pionowych skał w kształcie kolumn, których szczyty zdają się ginąć w chmurach. Nocleg w okolicach Parku Narodowego.

        
 • 7 dzień

  Park Narodowy Zhangjiajie

  Zwiedzanie rozpoczniemy od wschodniej części, czyli spaceru po szklanym moście Wielkiego Kanionu Zhangjiajie. W chwili otwarcia był to najwyższy i najdłuższy na świecie most z przezroczystego szkła. Zawieszony jest 300 m nad ziemią i ma długość 430 m, szerokość 6 m. Otwarty w sierpniu 2016 r. most, zaprojektowany przez Israeli Haim Dotan Architects, może pomieścić naraz 800 osób. Przejazd nad jezioro Baofeng, krótki rejs po jeziorze i możliwość podziwiania spektakularnego wodospadu Baofeng. Nocleg w Zhangjiajie.

      
 • 8 dzień

  Zhangjiajie

  Całodniowy pobyt na terenie Parku Narodowego Zhangjiajie . Okoliczne szczyty zasłynęły również jako pierwowzór gór Hallelujah w światowym hicie filmowym „Avatar”. Wjazd najwyższą windą na świecie, Windą Stu Smoków, na górę (326 m). Pobyt na terenie rezerwatu, w szczególności w jego części zwanej Yuanjiajie jest okazją do podziwiania zapierających dech w piersi widoków na okoliczne krajobrazy. W miarę możliwości pogodowych dotrzemy w najpiękniejsze części tego fragmentu rezerwatu a następnie przejedziemy parkowym autobusem do części zwanej Tianzi Shan, aby zobaczyć m.in. Kamienny Las Zachodniego Morza. Po zwiedzaniu zjedziemy windą lub kolejką w dół. Nocleg w Zhangjiajie.

      
 • 9 dzień

  Zhangjiajie / góry Tianmen (Brama do Nieba)

  Przejazd w okolice gór Tianmen, znanych jako Brama do Nieba. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową (30 min, 7,5 km). Trasa spacerowa z majestatycznymi widokami wiedzie dookoła góry zawieszoną niemal w powietrzu ścieżką, z której w kilku miejscach można wchodzić na szklane mosty (wejście na mosty dodatkowo płatne). Kulminacyjnym punktem wycieczki będzie Brama do Nieba, skalne okno, wysokie na ponad 130 m, najwyższa tego typu formacja skalna na świecie. Nocleg w okolicach gór Tianmen.

      
 • 10 dzień

  góry Tianmen / Chengdu

  Transfer na lotnisko i przelot do Chengdu w prowincji Syczuan. Przejazd do centrum miasta, do dzielnicy Kuanzhai Xiangzi, urokliwej uliczki pełnej sklepików, restauracji i kawiarni z doskonałą kawą. Nocleg w Chengdu.

      
 • 11 dzień

  Chengdu / Leshan / góra Emei

  Przejazd do miejscowości Leshan (ok. 2 godz.), gdzie znajduje się liczący 71 m wysokości, największy na świecie rzeźbiony w skale posąg Buddy . Następnie wyprawa do podnóża góry Emei (Emei Shan)  – jednej z czterech chińskich świętych gór buddyzmu. Jej szczyt wznosi się na wysokość 3099 m n.p.m. Nocleg w Emei.

      
 • 12 dzień

  Góra Emei / Chengdu

  Wjazd kolejką na górę Emei, gdzie znajdują się liczne zabytki historyczne, takie jak Świątynia Dziesięciu Tysięcy Lat czy Świątynia Wdzięczności dla Kraju. Niespieszna wędrówka po górze Emei. Powrót do Chengdu. Nocleg w Chengdu.

      
 • 13 dzień

  Chengdu

  Wizyta w centrum hodowli pand. Panda wielka to symbol Chin i ukochane zwierzę mieszkańców Państwa Środka. Narodziny każdego nowego osobnika witane są z ogromną radością. Zwiedzanie świątyni Bóstwa Mądrości (Wenshu) – zespołu świątyń buddyjskich. Wizyta w tybetańskiej dzielnicy Wuhou, gdzie w okolicy świątyni Wuhou toczy się bujne życie towarzysko-kulinarne miasta. Spacer uliczką Jinli będzie okazją, aby spróbować różnych lokalnych specjałów chińskiego street foodu, zakupić lokalne pamiątki czy napić się, co wciąż w Chinach rzadkie, doskonałej kawy. Posiłek w regionalnej restauracji jest okazją do spróbowania oryginalnej, słynnej na całym świecie kuchni syczuańskiej. Wieczorny transfer na lotnisko.

    
 • 14 dzień

  Chengdu / Warszawa

  Przelot do Warszawy z przesiadką. Przylot do Warszawy

    

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa - Hangzhou i Chengdu - Warszawa przez jeden z portów lotniczych oraz przelot na trasie Zhangjiajie – Chengdu.
 2. Przejazd szybkim pociągiem na trasie Żółte Góry – Changsha w klasie 2 (miejsca siedzące).
 3. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.
 4. Zakwaterowanie w hotelach **** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 6. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 7. Posiłki (ilość podana jest przy każdym dniu programu) wraz z jedną szklanką napoju (lokalne piwo, cola) do lunchu / kolacji.
 8. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 9. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 11. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 12. Podatek VAT.

 

 

Cena nie obejmuje:

 1. Dodatkowych napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (75 USD płatne w Chinach).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.

 

Wymagania dot. paszportu dla obywateli RP:

Paszport musi być ważny minimum 7 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 stronę wolną. 

 

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia do 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

wszystkie zamieszczone opinie pochodzą z ankiet lub e-maili od naszych Klientów

PANI MAGDALENA    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Piękna podróż. Zróżnicowana, krajobrazowa z połączeniem zabytków kulturowych i religijnych. Pandy genialne! Hotele i jedzenie bardzo dobre. Bardzo wysoka ocena dla przewodnika – pana Piotra. Szacunek za ogromną wiedzę, kulturę i skromność. Usłyszeliśmy bardzo dużo ciekawostek o Chinach. Pilot wprowadził bardzo przyjazną atmosferę, bez elementu nerwowości. Bardzo dobra organizacja. W przypadku przewodnika lokalnego w Zhangjiajie trochę trudności w porozumiewaniu się (angielski).

 

PANI GRAŻYNA    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Było bardzo urokliwie. Zdecydowałam się na wycieczkę ze względu na to, że lubię przyrodę. I ta wycieczka spełniła moje oczekiwanie. Dodatkowym atutem była ogromna wiedza i życzliwość Pilota oraz jego zaangażowanie w to, aby wszystkim było komfortowo. Miał dużą wiedzę, którą chętnie się dzielił ze wszystkimi! Jestem bardzo zadowolona! Lokalni przewodnicy też b. dobrze. Bardzo dobra wycieczka z cudownymi widokami.

 

PAN ZBIGNIEW    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Bardzo dobra podróż. Loty oceniam pozytywnie, bez uwag, wysoki standard. Hotele ok, było wszystko co potrzebne, czyste i wygodne łóżka. Jedzenie ogólnie pozytywnie, zgodne ze specyfiką regionu. Pilot potrafił budować dobrą atmosferę w grupie, spokój, bez zbędnej nerwowości. Pełen profesjonalizmu i przygotowania. Informacje praktyczne przesłane przed wyjazdem były bardzo pomocne i szczegółowe, trzeba je czytać bo sprawdzają się w 100%!

 

ANKIETA ANONIMOWA    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Wycieczka o bardzo atrakcyjnym programie, na ma podobnej oferty na rynku. Dobry standard lotów, krótki czas oczekiwania między lotami, smaczne jedzenie. Hotele czyste, z dobrymi lokalizacjami i super jedzeniem. W Chengdu posiłki były smaczne, w Zhangjiajie bardziej monotonne. Przewodnicy lokalni super i pomocni. Intensywność programu też w sam raz.

 

PAN ZBIGNIEW I PANI ANNA    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Zalety wycieczki to na pewno ciekawy program, mała grupa, dobra organizacja, dobra praca Pilota (opieka, wiedza, kultura osobista, zaangażowanie), zagwarantowanie pobytu w hotelu do wylotu nocnego. Standard przelotów też bardzo dobry. Hotele i posiłki też na dobrym poziomie.

 

PANI JOLANTA    PAŹDZIERNIK 2023    OCENA 5/5

Jestem zadowolona z wyjazdu, Pilot dbał o właściwą atmosferę i organizacje grupy. Był b. uczynny, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, przekazywał dużą wiedzę i pomagał uczestnikom. Hotele zgodne ze standardem, bez zastrzeżeń. Program ciekawy, zgodny z moimi oczekiwaniami.

 

PANI MAGDALENA, WRZEŚNIA WRZESIEŃ 2023 OCENA 5/5

Jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki, w której wyniku poznałam nowe oblicza Chin. Jestem od głębokim wrażeniem wiedzy przekazywanej nam przez pilotkę, Krystynę Brząkałę – dużym plusem jest również to, że posługuje się językiem chińskim. Czasem jednak objętość nowych informacji była zbyt duża do zastanawiania się na jej temat. Jakość jedzenia oceniam bardzo dobrze, choć jedna z knajp była ciasna, było zbyt gorąco (ale jedzenie było wyśmienite). Doceniam wysoki komfort przelotów międzynarodowych jedną z najlepszych linii lotniczych.

 

 

PANI IWONA, SIEDLCE WRZESIEŃ 2023 OCENA 5/5

Wybrałam tę trasę m.in. z uwagi na ciekawy program (brak podobnej oferty na rynku) i jestem z wyjazdu zadowolona. Program dostosowany jest do osób w różnej formie fizycznej, lecz bez ograniczeń w poruszaniu się. Hotele w dobrych lokalizacjach, komfortowe, zwłaszcza rewelacyjny na Górze Emei. Jedzenie urozmaicone; w niektórych restauracjach mogłoby być więcej miejsca. Pracę lokalnych przewodników oceniam równie dobrze – John i Dasy super! Natomiast Pani Krystyna Brząkała (pilotka) posiada ogromną wiedzę na temat kultury, historii i obyczajów Chin, którą potrafi przekazać w ciekawy, niekonwencjonalny sposób. Pełna humoru i energii ogarniała nawet najbardziej niezdyscyplinowanych uczestników.

 

 

PAŃSTWO EWA I JACEK, SOPOT WRZESIEŃ 2023 OCENA 5/5

Wycieczkę odbieramy pozytywnie, jesteśmy zadowoleni z bogatego i intensywnego programu oraz standardu oferowanych usług - wysokim standardem przelotów wewnętrznych, przejazdów po kraju. Nie mamy też żadnych zastrzeżeń co do jakość dań i obsługi – jedzenie było bardzo dobre. Pilotka jest perfekcyjną profesjonalistką z imponującą wiedzą o Chinach.

 

 

PAN ARTUR, GOSTYŃ WRZESIEŃ 2023 OCENA 5/5

Bogaty program i profesjonalna pilotka, Pani Krystyna, a do tego bardzo dobra logistyka, w tym komfortowy transport, jak i wygodne, dobrze zlokalizowane hotele na całej trasie sprawiają, że wyjazd oceniam bardzo pozytywnie.

 

 

ANKIETA ANONIMOWA WRZESIEŃ 2023 OCENA 5/5

Wycieczka bardzo udana pod względem punktów programu oraz organizacji. Duży plus za lokalnych przewodników i polską pilotkę, która jest kompetentną, a przy tym obdarzoną poczuciem humoru osobą. Wszystkie restauracje na trasie ok, prócz jednej, w której podano salamandrę.

 

PRZERWA COVIDOWA :(

 

 

PAŃSTWO JOANNA I ZBYSŁAW, POZNAŃ, WRZESIEŃ 2019

Może trochę późno, ale w tym momencie chciałbym jeszcze raz podziękować przewodnikowi naszej wycieczki "Chiny - trasa krajobrazowa" Panu Piotrowi Noskowi za perfekcyjne spełnianie swoich obowiązków. Pan Piotr był najlepszym przewodnikiem jakiego spotkałem w trakcie moich wyjazdów (a trochę ich było). Perfekcja, znajomość języków i realiów na miejscu, głęboka wiedza i uprzejmość to jego atuty. Chciałbym również podziękować Państwu jako organizatorowi.Wszystko było dobrze przygotowane, program bardzo atrakcyjny ale nie przeładowany, dobry standard hoteli i środków transportu - tylko tak dalej.

 

 

PAŃSTWO WOJCIECH I MAGDALENA, PUSZCZYKOWO, WRZESIEŃ 2019     OCENA 5/5

Standard przelotów bardzo wysoki, dotele dobre i bardzo dobre. Wrażenia z pobytu: jesteśmy zaskoczeni rozwojem Państwa Srodka. Rozmach, czystość, bezpieczeństwo w podróży jest imponujące. Organizacja wzorowa, chętnie jeszcze raz pojedziemy do Chin. 

 

PANI EWA, GDAŃSK, WRZESIEŃ 2018 Ocena 5/5

Wrażenia są bardzo pozytywne, czułam się bardzo dobrze mimo wielu chorób, żadnych dolegliwości zdrowotnych. Nabrałam lepszej kondycji fizycznej, najlepsze biuro w porównaniu z innymi.

 

Pani Ewa, Olkusz lipiec 2017

Wycieczka bardzo sprawnie zorganizowana. Wszystko o czasie i wygodnie dla uczestników. Przewodniczka Krystyna bardzo miła, wspaniale zorientowana w temacie.

 

Ankieta anonimowa lipiec 2017

Bardzo fajna wycieczka dostosowana do możliwości grupy, z właściwym ułożeniem proporcji między zwiedzaniem a odpoczynkiem. Rozsądnie wybrane hotele, jedzenie przepyszne. Wrażenia niezapomniane.

 

 

Pan Jacek, Julianów wrzesień 2016

Czułem się podczas wyjazdu tak, jak to powinno być na urlopie. Bez stresu z powodu spraw organizacyjnych, wynika to z bardzo dobrej organizacji oraz umiejętności przewodników. Super realizacja planu przez pilotów, szczególnie dotyczy to pracy pani Kamili. Wiedza, kultura, poczucie humoru, kontakt z nami i sprawność organizacyjna to jej bezsprzeczne zalety. Jestem bardzo zadowolony.

 

 

Pani Anna, Julianów wrzesień 2016

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana. Czułam się świetnie „zaopiekowana” przez pilotkę grupy, panią Kamilę, która przekazała nam bardzo dużą porcję wiedzy na temat Chin – historii, obyczajów, kultury, języka – w bardzo miły i bezpośredni sposób. Organizacja imprezy – bez zarzutu.

 

 

Pani Kasia, Żnin lipiec 2016

Jestem zadowolona z wycieczki, szczególnie z miłej grupy, komunikatywnego pilota- BRAWO!!!, wyboru trasy. Dziękuję!

 

pan piotr, łódź wrzesień 2015

Hotele i restauracje OK. Pilot Pani Magdalena Gryka stanowi wielki Plus wycieczki, nadrabiajac braki w programie i niedociągnięcia obsługi (hotele, restauracje). Znacznie podwyższa ocenę wycieczki.

 

państwo bogumiła i wojciech WRZESIEŃ 2015

Wyjazdy organizowane przez Wasze biuro są bardzo dobrze zabezpieczone od strony logistycznej. Trasy proponowanych wycieczek są ciekawe i zawierają miejsca oddające w pełni atmosferą Azji Południowo - Wschodniej, zarówno pod względem krajobrazu jak i historyczno - kulturowym. Jesteśmy zachwyceni opieką pilot Pani Magdy Gryki podczas wycieczki.

pani malgorzata, izabelin WRZESIEŃ 2015

Najwyższa możliwa ocena dla Pani Magdaleny Gryki za wiedzę, oraz umiejętności jej przekazywania, za fakt kultury osobistej oraz dbałość o grupę.

 

pani anna, wrocław WRZESIEŃ 2015

Bardzo atrakcyjny program wycieczki. Bardzo kompetentny pilot Pani Magda Gryka - super pilot wycieczki, duża wiedza, wrażliwosć, osoba urocza, kompetentna, pomocna. Może lepszy byłby termin druga połowa pażdziernika, ze względu na pogodę (więcej słońca, przejrzysty krajobraz, mniej deszczy, mgieł). Dłuższy pobyt w Żółtych Górach o jeden dzień.

 

pani janina, warszawa WRZESIEŃ 2015

Program bardzo atrakcyjny, ale chciałabym być jeszcze jeden dzień dłużej w Żółtych Górach. Organizacja wycieczki bardzo sprawna. Pani przewodnik Magdalena Gryka zachwycała swoją wiedzą, erudycją i kulturą osobistą.

 

Pani Grażyna, Łódź, wrzesień 2014

Niezapomniane wrażenia, przepiękne krajobrazy i oczywiście wspaniały pilot wycieczki Dariusz Wilk. Uważam, że zwiedzanie najbardziej popularnych miejsc nie powinno być organizowane np. w niedzielę. Przykładem jest Park Narodowy Doliny Dziewięciu Palisad, czy góra Emei. W niedzielę tłumy ludzi przez które ciężko się przebić, a w poniedziałek (trudno uwierzyć) pusto od ludzi.

 

Pani Iwona, Piaseczno, wrzesień 2013

Jestem w pełni usatysfakcjonowana programem wycieczki, pilotem p. Magdą Pawłowską i całą organizacją.

 

Pani Ewa, Ustka, wrzesień 2012

Pierwszy już wyjazd z Państwa biurem utwierdził mnie w słuszności tegoż wyboru. Na każdym wyjeździe utwierdzałam słuszność zarówno pod względem organizacyjnym każdej wycieczki, kompetencji pilotów, trasy wycieczki. Pod tym względem nie macie Państwo konkurencji. Profesjonalizm na piątkę. Życzę Państwu samych sukcesów, organizowania nowych tras wycieczkowych na tym samym poziomie, jak do tej pory.

 

Twoja opinia może być następna :)

14 dni

Chiny – Trasa Krajobrazowa

Cena za osobę:

7886 1680