• 1 dzień

  Wylot z Warszawy / Dubaj

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot bezpośredni do Dubaju. Transfer do hotelu. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w Dubaju.

    
 • 2 dzień

  Dubaj

  Po śniadaniu zaczniemy zwiedzanie największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) i jednego z najnowocześniejszych miast świata. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze 30 lat temu Dubaj znajdował się pośrodku pustyni, a teraz w krajobrazie miasta dominują futurystyczne wieżowce. Zwiedzanie zaczniemy od przystanku przy największym centrum handlowym świata - Dubai Mall. Wjedziemy na poziom widokowy znajdujący się na 124 piętrze (452 metry) najwyższego wieżowca świata Burj Khalifa (828 m). Następnie przejdziemy do Bastakiya, zabytkowej dzielnicy Dubaju z wyróżniającymi się perskimi wieżami wiatrów. Przepłyniemy tradycyjną taksówką wodną Abra przez Dubai Creek, aby pospacerować po Spice Souk (słynnym bazarze przypraw) i Gold Souk (bazarze z wyrobami ze złota). Przejedziemy przez nadmorską dzielnicę Jumeirah, obok wyróżniającego się nowoczesną architekturą meczetu o dwóch minaretach Jumeirah Mosque oraz słynnego w kształcie żagla hotelu Burj Al Arab (321 m). Przejedziemy też na Palm Jumeirah – słynną sztuczną wyspę w kształcie palmy o 16 liściach, gdzie zbudowano luksusowe wille, apartamentowce i hotele. Tam przejdziemy się kolęją monorail aby w pełni nacieszyć się pobytem na wyspie. Dzień zakończymy pokazem fontann. Po dniu pełnym wrażeń powrót do hotelu. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w Dubaju.

    
 • 3 dzień

  Dubaj / wystawa EXPO

  Tego dnia czeka nas wizyta na EXPO! Pojedziemy tam metrem. Jest to pierwsza na Bliskim Wschodzi wystawa. Była zaplanowana na 2020 rok i przesunięta ze względu na COVID-19. Będzie otwarta do 31 marca 2022 roku. Hasło przewodnie wystawy to „Łączenie umysłów”. Najbardziej fascynujące pawilony: pawilon gospodarzy ZEA, zwany architektonicznym cudem, gdyż przypomina lecącego sokoła, który opowiada niesamowitą historię Emiratów. Dwadzieścia osiem skrzydeł tworzy dach, który otwiera się w trzy minuty, tym samym wpuszczając światło do wnętrza. Czterokondygnacyjny pawilon oferuje zwiedzającym możliwość poznania historii, od początku, aż po teraźniejszość i nowatorską przyszłość. Projektantem jest Santiago Calatrava. A może udać się do Belgii – wystawa o powierzchni 500 m2, zatytułowana „Zielony Łuk”, kładzie nacisk na powstawanie zielonych miast, z wykorzystaniem wiedzy przemysłowej, technologicznej i naukowej. To także wizja planowania przestrzeni kraju, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań na rok 2050. Architektami pawilonu są ASSAR ARCHITECTS i Vincent Callebaut Architectures. Brazylia? Gdzie dzięki widokom, zapachom i dźwiękom z pustynnego Dubaju przenosimy się do dorzecza Amazonki. Ekspozycja skupia się wokół południowoamerykańskiej rzeki i zachęca odwiedzających do zmoczenia stóp w wodzie. Projektanci pawilonu tworząc ekspozycję mieli na celu przypomnieć odwiedzającym jak ważne jest znaczenie wody. Jamajka – wystawa ma charakter ulicznej imprezy, spotkania z muzyką artystów tej karaibskiej wyspy – m.in. Boba Marleya, a także z największymi sportowcami w kraju. Spacer pozwoli nam poznać sztukę i historia kraju, i rozsmakować się w jamajskiej kawie. I wiele, wiele innych ! Wizyta na Expo to niezapomniane przeżycie. Powrót metrem do hotelu. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w Dubaju.

    
 • 4 dzień

  Dubaj / Abu Dhabi

  Po śniadaniu czeka nas całodniowa wycieczka do Abu Dhabi – stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Uwaga: dzień wcześniej trzeba zrobić testy PCR w Dubaju (koszt około 50 USD/os). Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty we wspaniałym Wielkim Meczecie Szejka Zajida. Zbudowany w całości z marmuru może pomieścić ponad 30 tysięcy wiernych. Odwiedzimy też Pałac Prezydencki Qasr al.Watan. Malowniczo położony nad brzegiem Zatoki Perskiej Pałac Narodu, został otwarty dla publiczności w marcu 2019 roku. Po południu przejedziemy wzdłuż wybrzeża zwanego Corniche – mieszczą się przy nim najbardziej reprezentacyjne budowle stolicy – białe meczety oraz oszklone wieżowce, w których mają siedziby biura i instytucje finansowe, a także eleganckie apartamentowce. Przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie powstają oddziały najsłynniejszych muzeów świata – paryskiego Luwru i nowojorskiego Guggenheima. Wizyta w muzeum Luwru. Powrót do Dubaju. Kolacja w restauracji hotelowej. Nocleg w Dubaju.

      
 • 5 dzień

  Dubaj / Ras Al Chajma

  Czas wolny do wykwaterowania. Czas można wykorzystać aby zobaczyć najnowsze konstrukcje miasta: można udać się do Dubai Frame – jest to wielka metalowa pozłacana konstrukcja połączona 93 metrowym szklanym mostem. Spoglądając z niej na północ można zobaczyć stary Dubaj a obracając się o 180 stopni nowoczesną część miasta i jego piękną panoramę błyszczących wieżowców. Można też udać się do Museum of the Future, którego wizjonerski kształt stanowi ważny punkt na mapie Dubaju. Budynek powstał w oparciu o konstrukcję stalową a elewacje wykonano przede wszystkim z włókna szklanego. Za pomocą sterowanych komputerowo maszyn można było wyciąć ażurowe wzory, a także całą bryłę uformować na kształt torusa. Około godziny 12:30 przejazd do hotelu nad wodami Zatoki Perskiej w emiracie Ras Al Chajma (RAK), który zawdzięcza swój urok i piękno głównie bardzo zróżnicowanemu krajobrazowi. Znajdziemy tu nie tylko majestatyczne góry Ru’us Al Jibal z najwyższym szczytem całej arabskiej unii – Jebel Jais ale również malowniczą pustynię oraz turkusowe wody Zatoki Perskiej. Czas wolny na wypoczynek w miejscu uznanym za najbardziej malowniczy emirat, którego piaszczyste plaże są idealnym rozwiązaniem na ucieczkę od zgiełku i przepychu miejskich aglomeracji. Nocleg w Ras Al Chajma w hotelu przy plaży i z basenem. Uwaga: wersja All inclusive za dopłatą 105 USD/os za trzy dni.

        
 • 6 dzień

  Ras Al Chajma

  Czas wolny na wypoczynek lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Nasz pilot z przyjemnością przedstawi Państwu ofertę wycieczek. Można udać się np. na pustynne safari aby poznać pełną tajemnic pustynię w szczególny sposób! Czeka na nas szalona jazda samochodem terenowym z napędem na cztery koła, podziwianie arabskiego zachodu słońca w pełnej krasie. W pustynnym obozowisku beduińskim poznamy arabską gościnność i tradycję. Spróbujemy przejażdżki na wielbłądzie lub zrobimy sobie tatuaż z henny. Obejrzymy wieczorny pokaz tańca brzucha i tancerzy Tanoura przy akompaniamencie arabskiej muzyki. W czasie przedstawienia w pustynnej osadzie pod gwieździstym niebem serwowana będzie kolacja w formie bufetu i posiłki z grilla z napojami orzeźwiającymi. Cena około 60 USD/os. Nocleg w Ras Al Chajma w hotelu przy plaży i z basenem.

      
 • 7 dzień

  Ras Al Chajma

  Czas wolny na wypoczynek lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Nocleg w Ras Al Chajma w hotelu przy plaży i z basenem.

      
 • 8 dzień

  Ras Al Chajma / Dubaj / Wylot do Warszawy

  Transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Warszawy.

      

Cena obejmuje:

1. Przelot na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa liniami LOT.
2. Przejazdy wg programu autokarami.
3. Zakwaterowanie w hotelu 5* w Dubaju (4 noce) i 5* w czasie wypoczynku (3 noce) w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
6. Opiekę lokalnego przewodnika w czasie zwiedzania. Bez lokalnego przewodnika w czasie transferów i wypoczynku.
7. Bilety wstępu na Expo oraz na komunikację miejską w Dubaju (1 dzień).
8. Posiłki wg programu.
9. Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) (w tym ryzyko zaostrzeń i powikłań chorób przewlekłych), pomoc w podróży (assistance) do 100 000 EUR, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 30 000 PLN oraz kosztów utraty bagażu podróżnego do 1 000 PLN w Signal Iduna.
10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
11. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
12. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:

1. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD płatne na miejscu).
2. Dopłaty do wersji all inclusive podczas wypoczynku (105 USD/os za trzy dni).
3. Dodatkowych posiłków oraz dodatkowych napojów.
4. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
6. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.
7. OBOWIĄZKOWYCH testów na COVID przed wylotem do Dubaju (dotyczy również osób zaszczepionych przeciwko COVID-19) oraz wymaganych testów w Dubaju przed wyjazdem do Abu Dhabi (około 55 USD/os.)
8. Dodatkowego ubezpieczenia kosztów  odwołania uczestnictwa.

 

Uwagi i charakterystyka trasy:

Wymagania dotyczące COVID (stan na dzień przygotowania oferty):

Od wjeżdżających do emiratu Dubaju wymaga się przedstawienia negatywnego testu PCR na COVID wykonanego do 72 godzin przed wyjazdem na teren kraju. Test musi być w języku angielskim. Test należy mieć przy sobie w czasie odprawy na samolot w Warszawie oraz w czasie całej wycieczki. Osoby zaszczepione muszą również przedstawić negatywny test PCR na COVID przed przelotem do Dubaju.

 

Wjazd do Abu Zabi: w chwili przygotowania oferty, wjazd do emiratu Abu Zabi jest możliwy tylko dla osób zaszczepionych (należy mieć przy sobie wydrukowane potwierdzenie szczepienia w wersji angielskiej). Dodatkowo wymagany jest test PCR wykonany w Dubaju przed wjazdem do Abu Dhabi.

 

Wjazd do RAK: Emirat Ras Al Chajma nie wymaga dodatkowego testu ani szczepienia.

 

Wiza dla posiadaczy paszportów RP:
90-dniową wizę turystyczną otrzymuję się na lotnisku i jest bezpłatna. Nie trzeba wypełniać żadnych deklaracji. Zdjęcie nie jest wymagane. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.

 

Planowane hotele:

Dubaj: Hotel Voco IHG 5*, pokoje typu superior lub podobny

https://www.ihg.com/voco/hotels/gb/en/dubai/dxbsz/hoteldetail?cm_mmc=GoogleMaps-_-VX-_-AE-_-DXBSZ

Double Tree by Hilton Resort & Spa Marjan Island, Guest room sea View   lub inny

www.hilton.com/en/hotels/rktmidi-doubletree-resort-and-spa-marjan-island

 

Proponowany przelot:

LO 121 25.02.2022  Warszawa – Dubaj godzina     07:40 – 16:25      
LO 122 04.03.2022 Dubaj – Warszawa  godzina      18:15 – 22:00

LO 121 18.03.2022  Warszawa – Dubaj godzina     07:40 – 16:25      
LO 122 25.03.2022 Dubaj – Warszawa  godzina      18:15 – 22:00

 

UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 14 zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie.
 • OFERTA DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH PRZECIWKO COVID-19.

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 150 000 EUR - dopłata około 20 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 30 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

Cena za osobę: