Wyjątkowa możliwość zwiedzania Wrocławia z pokładu wyjątkowych "wehikułów". Oprócz polskich wspaniałości krótka wizyta w czeskim Adršpach i podziwianie cudów natury.

 

 • 1 dzień

  Wrocław / Muzeum Topacz / Winnice Jaworek

  Spotkanie z pilotem i grupą we Wrocławiu. Dzień zaczniemy od standardowego zwiedzania miasta niestandardowymi środkami transportu. Wycieczkę po najważniejszych miejscach miasta zapewnią nam zabytkowe samochody. Tymi samymi samochodami udamy się w półgodzinną przejażdżkę do Muzeum Motoryzacji Topacz. Zobaczymy imponującą wystawę rzadkich, zabytkowych pojazdów. Po zwiedzaniu czas na obiad w przyzamkowej restauracji. Następnie już busem przejdziemy do Winnicy Jaworek, gdzie w trakcie pobytu poznamy jedne z największych i najpiękniejszych winnic w Polce. Oprócz historii będziemy też degustować wina. Kolacja i nocleg w Winnicy Jaworek.

      
 • 2 dzień

  Rezerwat Przyrody "Głazy Krasnoludków" / Adršpach / Wrocław

  Po śniadaniu pojedziemy na zwiedzanie Rezerwatu Przyrody "Głazy Krasnoludków". Rezerwat powstał ponad pięćdziesiąt lat temu w północno-zachodniej części Gór Stołowych dla ochrony naturalnych form skalnych, głównie z piaskowca. Następnie po przekroczeniu granicy z Czechami zanurzymy się wśród skalnych formacji Adršpach.
  Zwiedzanie w trakcie którego będziemy mieli okazję przepłynąć się flisacką tratwą i nie znając czeskiego wysłuchać anegdotek. Nieśpieszny spacer trwa około trzech godzin. Po zakończeniu zwiedzania będziemy mieli chwilę czasu na odpoczynek i posiłek w pobliskiej restauracji, następnie wsiądziemy do naszego busa i wrócimy do Wrocławia. Pożegnanie z uczestnikami i pilotem we Wrocławiu.

      

 Kolejność realizacji programu zwiedzania może ulec zmianie.

Cena obejmuje:
1. Przejazdy wg programu zabytkowym pojazdami i mikrobusami.
2. Zakwaterowanie w hotelu 4* w Winnicach Jaworek pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
3. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
4. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
5. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
6. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
7. Podatek VAT.  

Cena nie obejmuje:
1. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców.
3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
5. Testów na COVID.

Cena za osobę: