• 1 dzień

  29.12.2024 Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Delhi bezpośrednio PLL LOT.

    
 • 2 dzień

  30.12.2024 Delhi / Goa

  Przylot do Delhi. Dalszy przelot do Goa. Transfer do hotelu i czas na wypoczynek. Nocleg w Goa.

      
 • 3 dzień

  31.12.2024 Goa

  Czas wolny na wypoczynek, spacery po plaży czy możliwość skorzystania z infrastruktury hotelowej. Wieczorem gala noworoczna. Nocleg w Goa.

    
 • 4 dzień

  01.01.2025 Goa

  Zwiedzanie Goa. Tej byłej portugalskiej kolonii współistnienie hinduizmu i chrześcijaństwa nadało swoisty charakter. Iberyjskie dziedzictwo stanowią liczne kościoły, zajrzymy również do muzeum. Uciekniemy od upałów na plantację przypraw, aby dowiedzieć się nieco o lokalnych uprawach niektórych z nich. Będzie również okazja skosztować feni – lokalnego alkoholu, produkowanego z jabłek nerkowca. Nocleg w Goa.

    
 • 5 dzień

  02.01.2025 Goa / Jaipur

  Transfer na lotnisko i przelot do Jaipuru. Jaipur wzniesiony na początku XVIII w. przez maharadżę Jai Singha, ze względu na kolor budowli zwany jest też Różowym Miastem. Wizyta w Pałacu Miejskim – rezydencji władców Jaipuru oraz w pałacowym muzeum. Przejażdżka rikszami po starym mieście i jego kolorowych bazarach. Nocleg w Jaipurze.

      
 • 6 dzień

  03.01.2025 Jaipur

  Wjazd na szczyt wzgórza, na którym znajduje się kompleks pałacowo-forteczny – Fort Amber, siedziba maharadży niegdysiejszego stanu Jaipur. W forcie znajdują się liczne dziedzińce, bramy, pawilony i zdobione komnaty, w tym słynna sheesh mahal – komnata lustrzana. Oglądanie najciekawszych zabytków miasta: obserwatorium Jantar Mantar – owocu pasji astronomicznej maharadży Jai Singha oraz pięknej fasady pięciokondygnacyjnego Pałacu Wiatrów (Hawa Mahal) wzniesionego, by umożliwić damom dworskim obserwację życia zwykłych mieszkańców. Jeśli będzie taka możliwość sami wejdziemy na fasadę i spojrzymy na miasto z perspektywy zakrytych zasłonami kobiet. Wizyta w pracowni kamieni szlachetnych i wyrobów ze złota. Nocleg w Jaipurze.

    
 • 7 dzień

  04.01.2025 Jaipur / Bikaner

  Ruszamy już dalej w podróż przez Radżastan. Dziś odwiedzimy Bikaner (340 km, ok. 7 godz.) - pustynne miasto fortów, wielbłądów i kolorowych kramów, niegdyś ważne ogniwo na karawanowym szlaku łączącym Afrykę i Azję Zachodnią z Dalekim Wschodem. Zwiedzanie XVI-wiecznego Fortu Junagarh, uznawanego za najbardziej okazałą, najlepiej zachowaną twierdzę Radżastanu oraz w świątyni dżinijskiej Bhanda Sar Jain, pochodzącej z XII w. Nocleg w Bikaner.

      
 • 8 dzień

  05.01.2025 Bikaner / Jodhpur

  Przejazd do Jodhpuru (250 km, ok. 6 godz.) - zwanego niebieskim miastem. Potężne piaskowe mury miasta, wyrastające na piaszczystej pustyni otaczają gwarne bazary i mnóstwo pięknych zabytków. W Jodhpurze spędzimy dwie noce, pierwszy dzień po przyjeździe spędzimy na niespieszne wczucie się w rytm miasta, jego gwar, dynamikę. Wyruszymy też nieco poza miasto, aby w nieodległej wsi Bishnoi poznać nieco inne Indie, wiejskie, cichsze, bardziej lokalne. Przyjrzymy się życiu mieszkańców, poznając ich rzemiosło czy lokalne przysmaki. Nocleg w Jodhpurze.

      
 • 9 dzień

  06.01.2025 Jodhpur

  Po śniadaniu odwiedzimy Twierdzę Mehrangarh, gdzie misterne delikatne ażurowe przesłony przypominają koronki. Trasa zwiedzania powiedzie nas przez Pałac Perłowy, Pałac Kwiatów i salę koronacyjną Moti Wilas. Po intensywnym zwiedzaniu poszukamy spokoju w ogrodach Umaid oraz w okolicach marmurowego memoriału Jaswant Thada, wzniesionego na cześć maharadży Jaswant Singha II. Nocleg w Jodhpurze.

    
 • 10 dzień

  07.01.2025Jodhpur / Puszkar

  Przejazd do Puszkar (190 km, ok. 4 godz.) – ważnego miejsca pielgrzymkowego hinduistów. Odwiedzimy jedną z lokalnych świątyń – świątynię Brahmy, unikalną bo jedyną taką w Indiach oraz brzegi świętego jeziora, gdzie co roku przybywają miliony wiernych. Pushar to również słynne pustynne miasto, gdzie co roku odbywają się targi bydła i wielbłądów. My również skorzystamy z tej fortunnej lokalizacji i wieczorem wybierzemy się na pustynię zaprzężonymi w wielbłądy powozami, aby grać, śpiewać, tańczyć i cieszyć się lokalnymi specjałami podczas zachodu słońca. Nocleg w Puszkarze.

      
 • 11 dzień

  08.01.2025 Pushkar / Bundi

  Przejazd do Bundi (180 km, przejazd ok. 4 godz.). Bundi to niewielkie miasteczko w stanie Radżastan, w regionie Hadoti, niegdyś stolica książęcego stanu. Radżpucka spuścizna obecna jest m.in. w architekturze miejscowego fortu Taragarh, górującego nad miastem. Odwiedzimy również studnię ze schodami– baori, którą w 1699 r. zbudowała Rani Nathwatji. Popołudnie wykorzystamy na odwiedziny na miejscowych bazarach. Będzie głośno, kolorowo, będzie mnóstwo okazji na niepowtarzalne fotografie i niezapomniane obserwacje. Nocleg w Bundi.

    
 • 12 dzień

  09.01.2025 Bundi / Park Narodowy Ranthambore

  Przejazd do Parku Narodowego Ranthambore (150 km, ok. 3,5 godz.). Czas spędzony w jednym z największych parków narodowych (1334 km2) w północnych Indiach to uczta dla miłośników dzikiej przyrody i zarazem szansa na poznanie Radżastanu od innej strony. Utworzony w 1973 r. Park Narodowy Ranthambore uchodzi za jedno z najlepszych miejsc do obserwacji tygrysów - udamy się na safari w poszukiwaniu śladów tego dzikiego zwierzęcia. Na obszarze parku znajduje się też kilka pozostałości po starożytnych świątyniach i pawilonach, należących wcześniej do maharadżów, którzy przybywali tu na polowania. Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu i lunch, a następnie pierwsze z dwóch safari. Nocleg w Ranthambhore.

      
 • 13 dzień

  10.01.2025 Park Narodowy Ranthambore

  Wczesnym rankiem, wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem, wyruszymy na drugie safari, aby poznać lokalną faunę i florę. Prócz tygrysów, na terenie parku żyje ponad 320 gatunków ptaków i ponad 40 gatunków gadów, a także: lamparty, karakale, jelenie cętkowane, gazele indyjskie, szakale czy hieny. Będzie co obserwować i fotografować. Powrót do hotelu i czas na odpoczynek. Nocleg w Ranthambhore.

    
 • 14 dzień

  11.01.2025 Ranthambore / Agra

  Przejazd do Agry w stanie Uttar Pradesh – dawnej stolicy imperium mogolskiego (270 km, ok. 6 godz.). Zwiedzanie Fatehpur Sikri , miasta-widma, które za panowania cesarza Akbara w XVI w. pełniło funkcję stolicy. Przyczyna opustoszenia miasta nie jest znana do dzisiaj. Na miejscu zobaczymy Buland Darwazę, triumfalną bramę, zbudowaną dla uczczenia podboju Gudżaratu przez Akbara, Diwan-khana-e-khaas, prywatne apartamenty cesarza i jego żon, Diwan-e-Am – pawilony audiencyjne i meczet piątkowy – Jama Masjid. Przyjazd do Agry. Nocleg w Agrze.

      
 • 15 dzień

  12.01.2025 Agra / Delhi

  Zwiedzanie Taj Mahal  – symbolu Indii i jednego z cudów świata, nazywanego świątynią miłości. Na teren pałacu wejdziemy przez Wielką Bramę, która prowadzić będzie przez mauzoleum ogrodowe do podnóża samego pałacu i towarzyszących mu po obu stronach meczetu i mehmanchana – domu dla gości. W środku podziwiać można doskonałe inkrustacje i marmurowe zdobienia, które rozsławiły to miejsce na cały świat. Przejazd do Delhi – stolicy Indii (210 km, ok. 4 godz.). W programie Mauzoleum Humajuna , mogolskiego cesarza z XVI w. oraz Brama Indii o kształcie 42-metrowego łuku triumfalnego. Przejazd wokół administracyjnego centrum Delhi, oglądanie budynków Parlamentu, Sekretariatów i Pałacu Prezydenckiego. Zwiedzanie miasta zakończymy w przepięknej sikhijskiej świątyni – Bangla Sahib Gurudwara. Nocleg w Delhi.

      
 • 16 dzień

  13.01.2025 Delhi / Warszawa

  Transfer na lotnisko i przelot do Warszawy.

    

Cena obejmuje:

 1. Bezpośredni przelot na trasie Warszawa - Delhi - Warszawa oraz przeloty na trasach Delhi-Goa i Goa - Jaipur. Podczas przelotów wewnątrz Indii limit bagażu głównego 15kg. Możliwość dopłaty do nadbagażu na miejscu.
 2. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.
 3. Zakwaterowanie w hotelach o standardzie **** i hotelach heritage w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 4. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 6. Posiłki (ilość podana jest przy każdym dniu programu).
 7. Galę noworoczną w hotelu w Goa.
 8. Dwa safari w Parku Narodowym Ranthambore.
 9. Przejażdżki rikszami wg. programu.
 10. Wizę indyjską dla posiadaczy paszportu RP.
 11. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 12. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 13. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 14. Opłata na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 15. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (85 USD płatne w Indiach).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach i w hotelach

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia do 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

16 dni

Sylwester, Klasyczne Indie i wypoczynek w Goa 16 dni

Cena za osobę:

7286 1785