• 1 dzień

  Lanckorona /  zwiedzanie Winnicy /  biesiada i grill

  Przyjazd we własnym zakresie do Lanckorony. Spotkanie z grupą i pilotem CT Poland w lobby Hotelu Modrzewiówka o godzinie 14:00. Zakwaterowanie w pokojach. Wybierzemy się na wyprawę unikatowym pojazdem gąsiennicowym, jedynym takim w Polsce. Jest to pojazdem Gąsienica Hagglund. który porusza się po każdym rodzaju terenu, śniegu, błocie, kamieniach piasku, oraz w wodzie - potrafi pływać. Następnie pojedziemy do lokalnej winnicy. Zwiedzanie połączone z degustacją różnych rodzajów lokalnych win, których nie znajdziemy raczej na sklepowych półkach. Nauczymy się rozpoznawać smaki, aromaty i barwy wina. Poznamy krótką historię winnicy, proces wytwarzania wina tradycyjnymi metodami na owocach i ziołach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja w formie grilla, co sprzyjać będzie bliższemu poznaniu i możliwości zintegrowania się. Nocleg w Lanckoronie.

 • 2 dzień

  Lanckorona

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Lanckorony. Poznamy historię tego miejsca, odwiedzimy regionalne muzeum, zwiedzimy bardzo malowniczy rynek lanckoroński wraz z zabytkową zabudową. To właśnie o Lanckoronie mówi się, że można poczuć się tam jak w żywym skansenie. Zwiedzimy ruiny zamku, które stanowią serce miejscowości oraz kościół parafialny z XIV wu. Po zwiedzaniu czas wolny na relaks we własnym zakresie. Proponujemy wybrać się na kawę i ciastko do lokalnych, klimatycznych kafejek np. Cafe Pensjonat, Niebieska Kawiarenka czy Cafe Arka. Polecamy odwiedzić lokalną Piekarnię Siwek przy ul. Świętokrzyskiej. To rodzinna piekarnia o ponad 100- letniej tradycji, gdzie używane są podstawowe składniki do wypieku -  chleb „waży swoje”, takiego chleba prawie nigdzie nie spotkamy. Na rynku można zakupić ceramikę – wszechobecne anioły o których śpiewał sam Marek Grechuta, rękodzieło lub domowe przysmaki w postaci konfitur. Zakończenie serwisu CT Poland.


  Istnieje możliwość przedłużenia pobytu, wówczas można skorzystać z atrakcji hotelowych - basenu i spa (różnego rodzaju masaże, np. relaksacyjny, stóp, gorącymi kamieniami, gorącą czekoladą, kamieniami. Hotel ma w ofercie również zabiegi na ciało i twarz.

    

 Kolejność realizacji programu zwiedzania może ulec zmianie.

Cena obejmuje:
1. Zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-os. z łazienką (2 osoby w pokoju).
2. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
3. Opiekę pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
4. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
5. Ubezpieczenie NNW.
6. Podatek VAT.

Cena nie obejmuje:
1. Przejazdu do i z Lanckorony.
2. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
3. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowcy.
4. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
6. Usług tragarzy w hotelach.

Cena za osobę: