• 1 dzień

  Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Dubaju z możliwą przesiadką. Przylot do Dubaju. Transfer do hotelu. Nocleg w Dubaju.

    
 • 2 dzień

  Dubaj

  Po śniadaniu pojedziemy na zwiedzanie największego  miasta ZEA i jednego z najnowocześniejszych miast świata. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze 30 lat temu Dubaj znajdował się pośrodku pustyni, a teraz w krajobrazie miasta dominują futurystyczne wieżowce. Przejdziemy do Bastakiya, zabytkowej dzielnicy Dubaju z wyróżniającymi się perskimi wieżami wiatrów, a następnie na zwiedzanie Muzeum Historii Dubaju mieszczącego się w starożytnym forcie Al Fahidi. Przepłyniemy tradycyjną taksówką wodną Abra przez Dubai Creek, aby pospacerować po Spice Souk (słynnym bazarze przypraw) i Gold Souk (bazarze z wyrobami ze złota). Najwyższa pora, aby przyjrzeć się nowoczesnemu obliczu miasta. Przejedziemy przez nadmorską dzielnicę Jumeirah, obok wyróżniającego się nowoczesną architekturą meczetu o dwóch minaretach Jumeirah Mosque oraz słynnego w kształcie żagla hotelu Burj Al  Arab (321 m). Czas wolny na lunch lub na zakupy w Dubai Mall. Przejazd na Palm Jumeirah – słynną sztuczną wyspę w kształcie palmy o 16 liściach, gdzie zbudowano luksusowe wille i apartamentowce. Postój przy najwyższym wieżowcu świata Burj Khalifa (828 m) – wjazd na poziom widokowy znajdujący się na 124 piętrze (452 metry). Wieczorem rejs tradycyjną arabską łodzią po Dubai Creek połączony z kolacją. Po dniu pełnym wrażeń powrót do hotelu. Nocleg w Dubaju.

    
 • 3 dzień

  Dubaj / Szardża

  Półdniowa wycieczka do emiratu Szardża. Odkąd w 1998 r. emirat został uznany przez UNESCO za kulturalną stolicę świata arabskiego, stał się popularnym miejscem dla turystów oczekujących czegoś więcej niż wypoczynku na plaży. Nie dziwi zatem fakt, że Szardża jest nazwana Miastem Kultury. Pobyt w tym wyjątkowym miejscu rozpoczniemy od spaceru po placu Koran, wokół którego znajdują się najsłynniejsze zabytki miasta np. meczet króla Fajsala. Jeżeli ktoś jeszcze nie kupił pamiątek w Dubaju, to nic nie szkodzi. Spacer przez orientalne bazary – Al Arsah Souk oraz Marrajah Souk, gdzie można kupić oryginalne pamiątki, będzie świetną okazją do zrobienia rozmaitych zakupów. Nie można zapomnieć o Muzeum Sztuki Islamskiej, które w  2008 r. zostało przeniesione do specjalnie w tym celu przebudowanego starego bazaru. W muzeum znajdziemy ponad pięć tysięcy eksponatów z różnych okresów dziejowych, które przybliżą nam historię i sztukę islamu. Czas powrócić do Dubaju. To jeszcze nie koniec naszych atrakcji. Wybierzemy się na safari po pustyni. To będzie emocjonujący przejazd po piaszczystych wydmach 6-osobowymi pojazdami z napędem na cztery koła. Po zachodzie słońca przejazd do obozu Beduinów, gdzie serwowana będzie tradycyjna kolacja. Powrót do Dubaju. Nocleg w Dubaju.

      
 • 4 dzień

  Dubaj / Abu Zabi

  Czas wolny na zakupy lub wypoczynek. A dla chętnych całodniowa wycieczka fakultatywna do Abu Zabi – stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty we wspaniałym Wielkim Meczecie Szejka Zajida. Zbudowany w całości z marmuru może pomieścić ponad 30 tysięcy wiernych. Następnie pobyt w tradycyjnej wiosce, w której mieści się niewielkie muzeum przedstawiające skromne życie arabskich mieszkańców przed odkryciem złóż ropy naftowej. Wokoło stoi wiele warsztatów, przy których lokalni artyści wykonują oryginalne pamiątki. Po południu przejedziemy wzdłuż wybrzeża zwanego Corniche – mieszczą się przy nim najbardziej reprezentacyjne budowle stolicy – białe meczety oraz oszklone wieżowce, w których mają siedziby biura i instytucje finansowe, a także eleganckie apartamentowce. Przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie powstają oddziały najsłynniejszych muzeów świata – paryskiego Luwru i nowojorskiego Guggenheima. Objazd Abu Zabi zakończy się na wyspie Yas, na której mieści się tor Formuły 1. W jego pobliżu znajduje się atrakcja dla lokalnych mieszkańców oraz tysięcy turystów – park rozrywki Ferrari, największy na świecie tego typu obiekt zbudowany w klimatyzowanej hali. Powrót do Dubaju. Nocleg w Dubaju.
  Cena wycieczki wraz z lunchem i asystą pilota wynosi 150 USD (min. 8 osób).

       
 • 5 dzień

  Dubaj / Ras Al Chajma

  Po trzech dniach intensywnego zwiedzania pojedziemy na zasłużony wypoczynek do Ras Al Chajma – jednego z najlepszych miejsc wypoczynkowych w ZEA. Cały region zawdzięcza swój urok i piękno głównie bardzo zróżnicowanemu krajobrazowi. Znajdziemy tu nie tylko majestatyczne góry z najwyższym szczytem Emiratów, ale również malowniczą pustynię oraz turkusowe wody Zatoki Perskiej. Ras Al Chajma słynie również z uprawiania nurkowania oraz kitesurfingu. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg w Ras Al Chajma w hotelu przy plaży i z basenem.
  W czasie wypoczynku będzie serwowane tylko śniadanie. Można wykupić następujące opcje posiłków:
  Kolacja bez napojów: 40 USD/os.
  Lunch i kolacja bez napojów: 75 USD/os.
  All-inclusive: 115 USD/os./dzień

    
 • 6 dzień

  Ras Al Chajma

  Czas wolny na wypoczynek lub udział w licznych wycieczkach fakultatywnych. Nasz pilot z przyjemnością przedstawi Państwu ofertę wycieczek. Nocleg w Ras Al Chajma w hotelu przy plaży i z basenem.

    
 • 7 dzień

  Ras Al Chajma

  Czas wolny na wypoczynek lub udział w licznych wycieczkach fakultatywnych. 

    
 • 8 dzień

  Ras Al Chajma

  Czas wolny na wypoczynek lub udział w licznych wycieczkach fakultatywnych. 

    
 • 9 dzień

  Wylot do Warszawy

  Transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Warszawy z możliwą przesiadką.

    

Kolejność realizacji programu zwiedzania może ulec zmianie.

Pobierz program w PDF

Cena obejmuje:
1. Przelot na trasie Warszawa – Dubaj – Warszawa z możliwą przesiadką.
2. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.
3. Zakwaterowanie w hotelu 4* w Dubaju i 5* w czasie wypoczynku w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania. Bez lokalnego przewodnika w czasie wypoczynku.
6. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
7. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
8. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
9. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
10. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:
1. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (50 USD płatne na miejscu).
3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
5. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.
6. Testów na COVID-19.

 

Uwagi i charakterystyka trasy:
Test na COVID:
Od wjeżdżających do ZEA wymaga się przedstawienia negatywnego testu PCR na COVID wykonanego do 72 godzin przed wyjazdem na teren kraju. Test musi być w języku angielskim. Test należy mieć przy sobie w czasie całej wycieczki.
Na chwilę obecną osoby zaszczepione muszą również przedstawić negatywny test PCR na COVID.
Osoby niezaszczepione będą mogły zrobić test przed wylotem do Polski, aby uniknąć w Polsce w kwarantanny (koszt ok. 80 EUR).

Wiza dla posiadaczy paszportów RP:
90-dniową wizę turystyczną otrzymuję się na lotnisku i jest bezpłatna. Nie trzeba wypełniać żadnych deklaracji.  Zdjęcie nie jest wymagane. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.


Planowane hotele:
Dubaj: Mena Plaza, www.menaplazabarsha.com
Ras Al Chajma: DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island, www.hilton.com/en/hotels/rktmidi-doubletree-resort-and-spa-marjan-island

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 60 000 EUR (80 000 EUR w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 80 000 EUR - dopłata około 13 PLN/os.
 • 100 000 EUR - dopłata około 23 PLN/os.
 • 150 000 EUR - dopłata około 45 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 60 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

Cena za osobę: