• 1 dzień

  Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Bangkoku z przesiadką.

    
 • 2 dzień

  Bangkok

  Przylot do Bangkoku, stolicy Tajlandii. Jeżeli do czasu naszego przylotu do Tajlandii będzie utrzymany wymóg testów w kierunku Covid-19, udamy się do centrum testowego w celu pobrania materiału do badań RT-PCR. Następnie udamy się do hotelu. Goście muszą pozostać w pokojach do momentu otrzymania wyniku testu. Jeżeli wynik będzie negatywny goście mogą opuścić pokoje. W czasie oczekiwania w pokojach otrzymamy posiłek. Nocleg w Bangkoku.

   
 • 3 dzień

  Bangkok

  Czas wolny. Późnym popołudniem udamy się na rejs po rzece Chao Phraya, podczas którego będzie serwowana kolacja. Do hotelu wrócimy tuk-tukiem, trójkołową motorynką, jednym z najpopularniejszych środków transportu w Bangkoku. Nocleg w Bangkoku.

    
 • 4 dzień

  Bangkok

  Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Tajlandii. Przejedziemy do centrum miasta, gdzie odwiedzimy przede wszystkim teren Wielkiego Pałacu Królewskiego. Najważniejsze miejsce to znajdująca się na terenie pałacowym Świątynia Szmaragdowego Buddy. Udamy się też w rejs łodzią po kanałach Thon Bhuri, podczas którego można obserwować życie mieszkańców nad rzeką oraz starą zabudowę miasta. Kolację zjemy w jednej z lokalnych restauracji. Po kolacji przejedziemy na słynną ulicę globtroterów Khao San. Tam będzie czas wolny na drobne zakupy, na masaż, piwo w jednej z wielu restauracji lub spróbowanie ulicznych przysmaków: roti (naleśnik z bananami), pad Thai (makaron ryżowy smażony z krewetkami); lub koników polnych smażonych na głębokim oleju. Wrócimy do hotelu późnym wieczorem. Nocleg w Bangkoku.

    
 • 5 dzień

  Bangkok / Samut Songkram / Damnoen Saduak / Kanchanaburi

  We wczesnych godzinach rannych pojedziemy do miejscowości Samut Songkram. Znajduje się tu bazar Maeklong, a w jego samym środku biegną czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie pojedziemy na pływający bazar Damnoen Saduak. Tego miejsca nie można oglądać inaczej jak tylko z wody, pływając łodzią po tym egzotycznym rynku. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. Po bazarowych przygodach, przejdziemy do Kanchanaburi, gdzie znajduje się m. innymi znany z ekranizacji powieści Pierra Boulle’a Most na Rzece Kwai. Odwiedzimy cmentarz alianckich jeńców wojennych, którzy zginęli podczas budowy kolei birmańskiej. Przejedziemy też „koleją śmierci”. Nocleg w Kanchanaburi.

      
 • 6 dzień

  Kanchanaburi / Ayutthaya / Chiang Mai

  Tego dnia opuścimy Kanchanaburi. Celem naszego dzisiejszego zwiedzania jest przede wszystkim położona w pięknej, nadrzecznej scenerii Ayutthaya (stolica Syjamu do 1767r.), pełna ruin dawnych wspaniałych świątyń i pałaców, która w okresie świetności należała do największych i najbogatszych miast na świecie. Obejrzymy zabytki Ayutthayi, których architektura była inspiracją dla późniejszych budowli Bangkoku. Po zwiedzaniu udamy się na lotnisko skąd wylecimy na północ, do Chiang Mai. Transfer do hotelu. Nocleg w Chiang Mai.

        
 • 7 dzień

  Chiang Mai

  Po śniadaniu zaczniemy zwiedzanie Chiang Mai, zwanego północną stolicą Tajlandii, gdzie stara buddyjska kultura miesza się z nowoczesną Tajlandią. Odwiedzimy świątynię Doi Suthep (1053 m n.p.m.), która jest jednym z najświętszych miejsc pielgrzymkowych w kraju. Świątynia położona jest na szczycie wzgórza, ok. 1200 m n.p.m., skąd roztacza się piękny widok na Chiang Mai i okolice. Odwiedzimy też Wat Chedi Luang – symbol miasta. Następnie pojedziemy do wioski Baan Tong Luang, którą zamieszkują przedstawiciele kilku mniejszości etnicznych, w tym Karen Padaung (kobiety z długimi szyjami). Wieczorem kolacja z pokazem tradycyjnych tańców grup etnicznych zamieszkujących górzyste tereny północnej Tajlandii. Po kolacji czas wolny spędzimy na największym nocnym targu w północnej Tajlandii. Nocleg w Chiang Mai.

    
 • 8 dzień

  Chiang Mai / Pai

  Po śniadaniu rozpoczniemy podróż dalej na północ, do miejscowości Pai – klimatycznego miasteczka zagubionego w górskiej dolinie. Po drodze zatrzymamy się przy wodospadzie Mokfa oraz przy historycznym moście zbudowanym w okresie drugiej wojny światowej. Przejedziemy nad wodospadem Pambok i przespacerujemy się do wioski Ban Phaem Bok, w której znajduje się jeden z najdłuższych w Tajlandii bambusowych mostów. Most o długości ok. 800 m przecina urokliwe pola ryżowe a spacer po nim da nam niewątpliwą przyjemność obserwowania wiejskich krajobrazów. Po dojechaniu do Pai zakwaterujemy się w hotelu i udamy się na lokalny nocny targ. Tam będzie czas wolny na zakupy lub na spróbowanie miejscowych przysmaków. Nocleg w Pai.

      
 • 9 dzień

  Pai / Chiang Mai

  Po śniadaniu pojedziemy do miejscowości Mae Tang położonej ok. 50 km na północ od Chiang Mai. Tam rozpoczniemy około godzinny spływ na tratwach bambusowych po malowniczej rzece Mae Tang. Przejedziemy do jaskini Chiang Dao, która jest jedną z największych i najbardziej spektakularnych jaskiń w Tajlandii. Jaskinie ciągną się korytarzami około 12 km. W środku można zobaczyć nie tylko fantazyjne stalagmity i stalaktyty ale również dzieła tworzone ludzką ręką ponieważ jaskinie funkcjonują w tajskiej kulturze i folklorze od około 1000 lat. Zobaczymy wiele rzeźb i płaskorzeźb oraz posąg leżącego Buddy. Nocleg w Chiang Mai.

      
 • 10 dzień

  Chiang Mai / Phuket

  Tego dnia pożegnamy się z północną Tajlandią i polecimy na południe, na wyspę Phuket. Kolejne dni spędzimy na błogim lenistwie lub zwiedzaniu okolicznych atrakcji. Nocleg na wyspie.

        
 • 11 dzień

  Phuket

  Czas wolny, by korzystać z licznych atrakcji fakultatywnych lub odpocząć w cieniu palm. Dla wielu osób wizyta w Tajlandii nie może być udana bez spotkania ze słoniami. Proponujemy fakultatywną wizytę w Elephant Jungle Sanctuary, gdzie można przebywać ze słoniami w ich naturalnym środowisku i bliżej poznać te wspaniałe zwierzęta. Podczas pobytu w ośrodku można karmić słonie, pomagać przy podawaniu lekarstw, oglądać ich kąpiele w pobliskiej rzece. Nie można na nich jeździć. Nocleg na wyspie.

      
 • 12 dzień

  Phuket

  Czas wolny, by korzystać z licznych atrakcji fakultatywnych lub odpocząć w cieniu palm. Proponujemy fakultatywną morską przygodę na pokładzie luksusowego, nowoczesnego katamaranu motorowego którym udamy się na jednodniowy rejs po krystalicznie czystych wodach Morza Andamańskiego. Udamy się w kierunku wyspy Phi Phi. Będzie czas na relaks na pokładzie, nurkowanie w ciepłych wodach i kąpiele morskie i słoneczne. Nocleg na wyspie.

      
 • 13 dzień

  Phuket / wylot z Tajlandii

  Wykwaterowanie do godziny 12. Transfer na lotnisko w Phuket. Przelot do Warszawy z przesiadkami.

      
 • 14 dzień

  Powrót do Warszawy

    

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa – Bangkok; Phuket (lub Bangkok) - Warszawa przez jeden lub więcej portów lotniczych (możliwy powrót przez Bangkok)
 2. Przeloty wewnętrzne na trasie Bangkok - Chiang Rai – Phuket.
 3. Przejazdy autobusami lub mikrobusami wg programu.
 4. Zakwaterowanie w hotelach ****/*** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 6. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 7. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
 8. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 9. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 11. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 12. Opłatę za testy PCR w kierunku COVID-19 w Tajlandii i zestaw do samodzielnego testowania 6 dnia.
 13. Podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (70 USD płatne w Tajlandii).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na lotniskach, dworcach kolejowych i w hotelach.
 6. Testów PCR lub antygenowych na COVID-19 wymaganych przed przelotem do Tajlandii i Polski.

 

Wymagania dot. paszportu RP:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.

Osoby podróżujące z paszportem RP wyjeżdżających do Tajlandii w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

W Pałacu Królewskim w Bangkoku lokalne prawo zabrania polskiemu pilotowi oprowadzania grup.

 

Uwagi i charakterystyka trasy:  GRUPA MIN 12 OSÓB PLUS PILOT

Od obywateli RP nie są wymagane wizy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.

Zapisy na wyjazd będą możliwe po ustaleniu i potwierdzeniu przepisów wjazdowych.

 

ZAKWATEROWANIE:

Na trasie planowane są następujące hotele:

Bangkok:

Avani Atrium Hotel w Bangkoku 4*; pokoje Premier – https://www.avanihotels.com/en/atrium-bangkok

Kanchanaburi:

Royal River Kwai w Kanchanaburi 4*, pokoje Superior - https://royalriverkwairesort.com/en/

Chiang Mai:

Empress Hotel w Chiang Mai 4*; pokoje Superior – http://www.empresshotels.com/

Pai:

Yoma Hotel w Pai 4*; pokoje Deluxe – http://yoma-hotel.com/

Chiang Mai:

Empress Hotel w Chiang Mai 4*; pokoje Superior – http://www.empresshotels.com/

Wyspa Phuket:

Novotel Phuket Kamala Resort na Phuket 4*; pokoje Suprior – https://www.novotelphuketkamala.com/ lub

Kata Palm Beach Resort na Phuket 4*; pokoje Suprior – https://www.katapalmresort.com/ lub podobny

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 150 000 EUR - dopłata około 32 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 53 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

14 dni

Tajlandia z wypoczynkiem na wyspie Phuket

Cena za osobę:

5976 1290