• 1 dzień

  Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Bangkoku z przesiadką.

    
 • 2 dzień

  Bangkok

  Przylot do Bangkoku, stolicy Tajlandii. Transfer do hotelu na odpoczynek. Późnym popołudniem udamy się na rejs po rzece Chao Phraya, podczas którego będzie serwowana kolacja. Do hotelu wrócimy tuk-tukiem, trójkołową motorynką, jednym z najpopularniejszych środków transportu w Bangkoku. Nocleg w Bangkoku.

   
 • 3 dzień

  Bangkok

  Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Tajlandii. Przejedziemy do centrum miasta, gdzie odwiedzimy przede wszystkim teren Wielkiego Pałacu Królewskiego. Najważniejsze miejsce to znajdująca się na terenie pałacowym Świątynia Szmaragdowego Buddy. Posiłek zjemy w jednej z lokalnych restauracji. Udamy się też w rejs łodzią po kanałach Thon Bhuri, podczas którego można obserwować życie mieszkańców nad rzeką oraz starą zabudowę miasta. Dla chętnych wyjazd na słynną ulicę globtroterów Khao San. Tam będzie czas wolny na drobne zakupy, na masaż, piwo w jednej z wielu restauracji lub spróbowanie ulicznych przysmaków: roti (naleśnik z bananami), pad Thai (makaron ryżowy smażony z krewetkami); lub koników polnych smażonych na głębokim oleju. Wrócimy do hotelu późnym wieczorem. Nocleg w Bangkoku.

    
 • 4 dzień

  Bangkok / Samut Songkram / Damnoen Saduak / Kanchanaburi

  We wczesnych godzinach rannych pojedziemy do miejscowości Samut Songkram. Znajduje się tu bazar Maeklong, a w jego samym środku biegną czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie pojedziemy na pływający bazar Damnoen Saduak. Tego miejsca nie można oglądać inaczej jak tylko z wody, pływając łodzią po tym egzotycznym rynku. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. Po bazarowych przygodach, przejdziemy do Kanchanaburi, gdzie znajduje się m. innymi znany z ekranizacji powieści Pierra Boulle’a Most na Rzece Kwai. Odwiedzimy cmentarz alianckich jeńców wojennych, którzy zginęli podczas budowy kolei birmańskiej. Przejedziemy też „koleją śmierci” . Nocleg w Kanchanaburi.

      
 • 5 dzień

  Kanchanaburi / Ayutthaya / Chiang Mai

  Tego dnia opuścimy Kanchanaburi. Celem naszego dzisiejszego zwiedzania jest przede wszystkim położona w pięknej, nadrzecznej scenerii Ayutthaya  (stolica Syjamu do 1767r.), pełna ruin dawnych wspaniałych świątyń i pałaców, która w okresie świetności należała do największych i najbogatszych miast na świecie. Obejrzymy zabytki Ayutthayi, których architektura była inspiracją dla późniejszych budowli Bangkoku. Po zwiedzaniu udamy się na lotnisko skąd wylecimy na północ, do Chiang Mai. Transfer do hotelu. Nocleg w Chiang Mai.

        
 • 6 dzień

  Chiang Mai

  Po śniadaniu zaczniemy zwiedzanie Chiang Mai, zwanego północną stolicą Tajlandii, gdzie stara buddyjska kultura miesza się z nowoczesną Tajlandią. Odwiedzimy świątynię Doi Suthep (1053 m n.p.m.), która jest jednym z najświętszych miejsc pielgrzymkowych w kraju. Świątynia położona jest na szczycie wzgórza, ok. 1200 m n.p.m., skąd roztacza się piękny widok na Chiang Mai i okolice. Odwiedzimy też Wat Chedi Luang – symbol miasta. Wieczorem kolacja z pokazem tradycyjnych tańców grup etnicznych zamieszkujących górzyste tereny północnej Tajlandii. Po kolacji czas wolny spędzimy na największym nocnym targu w północnej Tajlandii. Nocleg w Chiang Mai.

    
 • 7 dzień

  Chiang Mai / Pai

  Po śniadaniu rozpoczniemy podróż dalej na północ, do miejscowości Pai – klimatycznego miasteczka zagubionego w górskiej dolinie. Po drodze zatrzymamy się przy wodospadzie Mokfa oraz przy historycznym moście zbudowanym w okresie drugiej wojny światowej. Przejedziemy nad wodospadem Pambok i przespacerujemy się do wioski Ban Phaem Bok, w której znajduje się jeden z najdłuższych w Tajlandii bambusowych mostów. Most o długości ok. 800 m przecina urokliwe pola ryżowe. W Pai zakwaterujemy się w urokliwym hotelu i udamy się na lokalny nocny targ. Tam będzie czas wolny na zakupy lub na spróbowanie miejscowych przysmaków. Nocleg w Pai.

      
 • 8 dzień

  Pai / Chiang Mai

  Po śniadaniu pojedziemy do miejscowości Mae Tang położonej ok. 50 km na północ od Chiang Mai. Tam rozpoczniemy około godzinny spływ na tratwach bambusowych po malowniczej rzece Mae Tang. Przejedziemy do jaskini Chiang Dao, która jest jedną z największych jaskiń w Tajlandii. W środku można zobaczyć fantazyjne stalagmity i stalaktyty oraz posąg leżącego Buddy. Nocleg w Chiang Mai.

      
 • 9 dzień

  Chiang Mai / Phuket

  Tego dnia pożegnamy się z północną Tajlandią i polecimy na południe, do Phuket. Kolejne dni spędzimy na błogim lenistwie lub zwiedzaniu okolicznych atrakcji. Nocleg na wyspie.

        
 • 10 dzień

  Phuket

  Czas wolny, by korzystać z licznych atrakcji fakultatywnych lub odpocząć w cieniu palm. Nocleg na wyspie.

      
 • 11 dzień

  Phuket

  Czas wolny. Nocleg na wyspie.

      
 • 12 dzień

  Phuket

  Czas wolny. Nocleg na wyspie.

      
 • 13 dzień

  Phuket / Wylot do Warszawy

  Przygotowanie do podróży. Wykwaterowanie do godziny 12. Transfer na lotnisko. Wylot z Tajlandii.

      
 • 14 dzień

  Powrót do Warszawy

    

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa - Bangkok; Phuket - Warszawa przez jeden lub więcej portów lotniczych.
 2. Przeloty wewnętrzne na trasie Bangkok - Chiang Mai - Phuket.
 3. Przejazdy autobusami lub mikrobusami wg programu.
 4. Zakwaterowanie w hotelach ****/*** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 6. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 7. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
 8. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 9. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 11. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 12. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (70 USD płatne w Tajlandii).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na lotniskach, dworcach kolejowych i w hotelach.

 

Wymagania dot. paszportu RP:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.

 

Osoby podróżujące z paszportem RP wyjeżdżających do Tajlandii w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

 

W Pałacu Królewskim w Bangkoku lokalne prawo zabrania polskiemu pilotowi oprowadzania grup.

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia do 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

wszystkie zamieszczone opinie pochodzą z ankiet lub e-maili od naszych Klientów

 

ANKIETA ANONIMOWA    LISTOPAD 2023    OCENA 5/5

O ofercie wycieczki dowiedzieliśmy się dzięki temu, że już wcześniej korzystaliśmy z usług biura. Program wydał się nam bardzo atrakcyjny, a sama cena korzystna. Pobyt został zorganizowany bardzo dobrze. Dobry lot, bardzo dobre hotele i świetna opieka pilota, do którego nie mamy żadnych zastrzeżeń. Bez stresu spędziliśmy udany urlop!

 

ANKIETA ANONIMOWA    LISTOPAD 2023    OCENA 5/5

Świetna jakość imprezy. Dobry standard lotów i super hotele. Jedzenie oceniam również bardzo wysoko. Autokary były czyste, bardzo miła obsługa, mistrzostwo świata w sztuce jazdy. Pilotka Pani Natalia bardzo miła i sympatyczna, kompetentna, olbrzymia wiedza i umiejętność jej przekazywania. Przewodniczki lokalne pomocne i dobrze zorganizowane. Jedyną uwagą jest brak informacji o trudności trasy w jaskini.

 

14 dni

Tajlandia z wypoczynkiem na wyspie Phuket

Cena za osobę:

7776 1510