Tętniąca życiem Perła Wschodu, dziewicza przyroda wulkanicznych wysp i relaks na słynnymm Bali.


 

ATUTY tej WYCIECZKI

 • Zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach 4* i 3*
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia obejmuje ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych.
 • Przeloty międzynarodowe i wewnętrzne w cenie wycieczki
 • Bilety wstępu w cenie! 
 • Opieka Pilota na całej trasie od momentu wylotu z Warszawy i powrotu.
 • Trzydniowy wypoczynek w popularnym kurorcie na Bali w Kuta.

 

 

 • 1 dzień

  WYLOT Z WARSZAWY

  Spotkanie z grupą i pilotem na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Singapuru z przesiadką.

    
 • 2 dzień

  SINGAPUR

  Przylot do Singapuru, jednego z trzech miast-państw na świecie, zwanego Miastem Lwa lub Miastem Ogrodów. Nocleg w Singapurze.

    
 • 3 dzień

  SINGAPUR / DŻAKARTA

  Zwiedzanie miasta. W programie zabytki centrum administracyjnego, gdzie znajdują się gmachy z czasów kolonialnej przeszłości. Wizyta w barwnej dzielnicy chińskiej. Rejs po rzece Singapur, w czasie którego będzie można obserwować współczesną architekturę miasta. Wjazd na platformę widokową na 57. piętrze hotelu Marina Bay Sands. Wizyta w futurystycznym kompleksie ogrodowym Gardens by the Bay. Jest to park, na którego 101 ha przyroda miesza się z mierzącymi do 55 m konstrukcjami przypominającymi drzewa, które porośnięte są różnorodnymi roślinami z całego świata. Transfer na lotnisko. Przelot do Dżakarty. Nocleg w Dżakarcie.

       
 • 4 dzień

  DŻAKARTA / YOGYAKARTA

  Zwiedzanie stolicy Indonezji. W programie plac Fatahilla z miejskim ratuszem, znajdujący się w starej, kolonialnej części port Sunda Kelapa oraz Pomnik Narodowy – symbol ducha i niepodległości Indonezji. Transfer na lotnisko i przelot do Yogyakarty – tętniącego życiem centrum tradycji i kultury wschodniej Jawy. Spacer po monumentalnym kompleksie świątyń hinduistycznych Prambanan. Wybudowany w IX w. kompleks powstał jako trzy wielkie czworokąty zawierające ponad 220 różnych świątyń poświęconych Wielkiej Trójcy Bogów: Śiwie, Wisznu i Brahmie. Wieczorem dla chętnych możliwy spacer po głównej ulicy handlowej miasta: Jalan Malioboro. Nocleg w Yogyakarcie.

       
 • 5 dzień

  YOGYAKARTA

  Całodniowe zwiedzanie głównych atrakcji nie tylko Yokyakarty, ale i całej Jawy. Wizyta w Borobudur – pochodzącej z lat 750-850 niezwykłej symbolicznej budowli, określanej jako największa mandala świata, która powstała jako materialna personifikacja nauk Buddy. Wizyta w dwóch pobliskich świątyniach: Mendut i Pawon. Powrót do Yogyakarty. Zwiedzanie pochodzącego z XVIII w. Pałacu Sułtana. Kompleks pałacowy obejmuje m.in. komnaty ceremonialne oraz pomieszczenia przeznaczone do prywatnych audiencji. Nocleg w Yogyakarcie.

   

      
 • 6 dzień

  YOGYAKARTA / SURABAYA / BROMO

  Wczesnym rankiem przejazd pociągiem (ok. 6 godz.) do liczącego 400 lat historii miasta Surabaya, które do początku XX w. było głównym miastem portowym Indonezji. Wizyta w wybudowanym w stylu holenderskim domu Sampoerna, gdzie obecnie znajduje się fabryka papierosów goździkowych, z produkcji których słynie miasto. Wizyta w jednym z największych i najstarszych ogrodów zoologicznych w Azji Południowo – Wschodniej, gdzie można zobaczyć słynne warany z Komodo. Przejazd w okolice wulkanu Bromo (ok. 4 godz.) – jednego z najpiękniejszych wulkanów na świecie, który jest miejscem kultu oraz celem licznych pielgrzymek. Nocleg w pobliżu Bromo. 

    
 • 7 dzień

  BROMO / SURABAYA / BALI

  Wczesnym świtem wyjazd w stronę punktu widokowego – szczytu góry Penanjakan, aby podziwiać bajeczny wschód słońca na tle okolicznych wulkanów: Bromo, Batok, Semeru. Po wschodzie słońca przejazd pod liczący 2329 m wysokości Bromo, następnie piesza lub konna wspinaczka na szczyt krateru wulkanu, skąd można podziwiać zapierający dech w piersi widok na okoliczne krajobrazy powulkaniczne. Osoby o mocnych nerwach mogą zajrzeć do liczącego 700 m średnicy krateru. Po pełnym wrażeń poranku powrót do hotelu na śniadanie. Transfer do Surabaya i przelot do Denpasar na wyspie Bali. Bali jest znane nie tylko z bajkowych, piaszczystych plaż i turkusowej wody, ale przede wszystkim z fanatycznych hinduistycznych świątyń. To unikatowa wyspa indonezyjskiego archipelagu, gdzie religia i liczne święta wyznaczaj codzienny rytm życia. Przejazd do Ubud – miasta położnego wśród pól ryżowych, w stromych wąwozach w centralnej części wyspy. Od wieków jest uważane za centrum rzemiosła i rękodzieła balijskiego. Można tu zakupić piękne pamiątki: maski, totemy czy różne statuetki panteonu bóstw hinduistycznych. Nocleg w Ubud. 

    
 • 8 dzień

  BALI

  Przejazd do najsłynniejszej balijskiej świątyni Goa Lawah. Świątynia zbudowana jest tuż przy jaskini, znajdującej się w klifie. Poza licznymi nietoperzami, wierząc legendzie, zamieszkuje ją smok Basuka. Wizyta w tradycyjnej balijskiej wsi Tenganan, w której kobiety wytwarzają słynne w całym kraju, chroniące przed złymi mocami i chorobami, płótno kain geringsing. Wyprodukowanie najlepszej tkaniny zajmuje nawet 5 lat. Następnie zwiedzanie głównej atrakcji wyspy – położonego u podnóża świętej góry Gunung Agung – największego na wyspie kompleksu świątyń hinduistycznych Besakih (Matka Świątyń), najważniejszego miejsca kultu Balijczyków, w którym rocznie odbywa się około 70 świąt. Spacer wśród ponad 200 świątyń połączonych schodami i tarasami przeniesie nas w świat hinduistycznych bóstw. Nocleg w Ubud.

   

    
 • 9 dzień

  UBUD / KUTA

  Przejazd do Kuta – popularnego miasta wypoczynkowego na Bali. Nocleg w hotelu przy plaży.

        
 • 10 dzień

  KUTA

  Czas wolny, który można przeznaczyć na wypoczynek na plaży, liczne wycieczki czy zakupy. Nocleg w kurorcie przy plaży.

   

      
 • 11 dzień

  KUTA

  Ostatnie kąpiele w basenie lub w Oceanie Indyjskim. Wykwaterowanie z hotelu do godziny 12:00. Transfer na lotnisko w Denpasar. Przelot do Warszawy z przesiadkami.

        
 • 12 dzień

  POWRÓT DO WARSZAWY

   

    


PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa - Singapur i Denpasar - Warszawa z przesiadkami w portach lotniczych oraz przeloty na trasach Singapur - Dżakarta, Dżakarta - Yogyakarta, Surabaya - Denpasar. Podczas przelotów wewnętrznych limit bagażu głównego może wynosić 15kg. Możliwość dopłaty na miejscu.
 2. Przejazdy autobusami lub mikrobusami wg programu, pociągiem wg programu. 
 3. Zakwaterowanie w hotelach ****/*** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 6. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce pod każdym dniem programu).
 7. Opłaty lotniskowe (oprócz Indonezji) oraz opłatę za wystawienie biletu.
 8. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 9. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 11. Podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (60 USD płatne w Indonezji).
 3. Opłat lotniskowych płatnych w Indonezji (około 40 USD).
 4. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 6. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.


Wymagania dot. paszportu:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę. Obywateli polskich wjeżdżających do Indonezji w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 150 000 EUR - dopłata około 27 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 45 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

Czekamy na pierwsze opinie naszych Klientów. Czy chcesz być jednym z nich?

Singapur z Indonezją i wypoczynkiem na Bali

Indywidualne dopasowanie terminu i ceny