Przedstawiamy nowość w naszej ofercie: połączenie zwiedzania Japonii i Tajwanu z wypoczynkiem na statku pasażerskim Diamond Princess linii Princess Cruises.

Dlaczego wybraliśmy właśnie linie Princess aby połączyć naszą trasę z rejsem?

Uprzejmość, szacunek, niezawodność i gwarancja najwyższego poziomu obsługi to od lat priorytety Princess. Armator stara się zapewnić swoim Gościom prawdziwy odpoczynek. Ma temu służyć każdy szczegół podróży – od uśmiechniętego stewarda, po komfortowy elegancki wystrój wnętrz. Dodatkowym atutem jest doskonałe, świeże jedzenie gdzie każdy sos przyrządza się tu ze świeżych produktów, pieczywo i ciasta są pieczone na bieżąco, szefowie kuchni używają lokalnych produktów w kuchni inspirowanej kuchnią regionu, który się zwiedza.  Mamy nadzieję, że połączenie naszego standardu usług ze standardem linii Princess spotka się z Państwa uznaniem.

 • 1 dzień

  WYLOT Z WARSZAWY

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Pekinu z przesiadką.

    
 • 2 dzień

  TOKIO

  Przylot do Tokio gdzie futurystyczne tokijskie wieżowce stolicy Japonii kontrastują z pięknymi świątyniami buddyjskimi i chramami. Zwiedzanie zaczniemy od postoju przy słynnym Podwójnym Moście w pobliżu Pałacu Cesarskiego - symbolem władzy cesarskiej. Lunch - pierwszy kontakt z przepyszną kuchnią japońską. Wizyta w znajdującej się w starej części miasta, najstarszej buddyjskiej świątyni Tokio Kannon-sama(Sensoji), której początki sięgają VII w. Czas wolny na pierwsze zakupy w Nakamise, liczącej setki lat uliczce sklepów i straganów, oferujących całą gamę japońskich pamiątek jak wachlarze czy kimona. Transfer do hotelu. Wieczorem przejazd metrem do dzielnicy Shibuya najsłynniejszej w stolicy dzielnicy rozrywki oraz handlu. Wizyta w jednym z salonów gier pachinko, aby poznać tajniki ulubionej gry hazardowej Japończyków oraz pod pomnikiem pieska Hachiko - popularnego miejsca spotkań tokijczyków. Po pełnym wrażeń wieczorze wrócimy do hotelu na wypoczynek. Nocleg w Tokio.

    
 • 3 dzień

  TOKIO

  Półdniowe zwiedzanie Tokio komunikacją miejską. Rozpoczniemy od wizyty w Meijijingu - sanktuarium cesarza Meiji, który pod koniec XIX w. otworzył kraj na Zachód. Jest to przepiękny chram shintoistyczny zatopiony w otaczającym go parku. Następnie spacer po słynnej ulicy Harajuku, ulubionym miejscu spotkań ekscentrycznej tokijskiej młodzieży. Dzisiaj Harajuku to również centrum nowoczesnej mody, gdzie można zapoznać się z aktualnymi trendami w modzie i kulturze nastolatków. Wjazd na taras widokowy futurystycznego biurowca Tokyo Metropolitan Building. Lunch w tradycyjnym pubie Izakaya, gdzie podawane są typowe dania japońskie. Transfer do hotelu. Czas wolny. Nocleg w Tokio.

   
 • 4 dzień

  TOKIO / GÓRA FUJI

  Całodniowa wycieczka w okolicę góry Fuji  (ok. 4 godz.) - wulkanu będącego symbolem Japonii. Przejazd krętą drogą przez słynny las Aokigahara do Parku Narodowego Fuji-Hakone-Izu na wysokość 2300 m n.p.m. do Piątej Stacji. Czas wolny na zakupy pamiątek związanych z najsłynniejszą górą Japonii. Podróż do turystyczno-wypoczynkowego miasteczka Hakone słynącego z pięknych widoków na górę Fuji. Rejs statkiem po malowniczym wulkanicznym jeziorze Ashi. Przejazd kolejką linową na szczyt Komagatake, z którego roztacza się widok na Fuji i archipelag wysp Izu. Nocleg w Tokio lub w okolicach Fuji.

  W przypadku załamania pogody i zamknięcia drogi wjazdowej do Piątej Stacji program będzie zmieniony na wizytę w Fuji Center.

     
 • 5 dzień

  TOKIO / YOKOHAMA / ROZPOCZĘCIE REJSU

  Przejazd do portu w Yokohamie. Wejście na statek Diamond Princess. Zapoznanie ze statkiem. Około godziny 17 rozpoczęcie rejsu. Nocleg na statku. Rodzaj kabiny: kabina z oknem.

   

      
 • 6 dzień

  REJS / NAGOJA

  Przypłynięcie do Nagoi (około godziny 7 rano), czwartego co do wielkości miasta Japonii i największego portu tego kraju. Zwiedzanie miasta z polskim pilotem, podczas którego można zobaczyć shintoistyczny chram Atsuta, w którym przechowuje się święty miecz - jedno z trzech japońskich regaliów cesarskich. Przejazd do Muzeum Przemysłu i Techniki Toyota w którym pokazane jest znaczenie innowacji i kreatywności w rozwoju technologii przemysłowej oraz ewolucja Toyoty od producenta krosien przemysłowych do giganta motoryzacyjnego i korporacyjnego. Wizyta we wspaniałym zamku Nagoja, wzniesionym przez Tokugawa Ieyasu, założyciela dynastii Tokugawa szogunów, która rządziła Japonią w imieniu cesarza od 1603 do 1868 roku. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 16). Nocleg na statku. 

      
 • 7 dzień

  REJS / KOBE / KIOTO

  Przypłynięcie do Kobe (około godziny 8 rano). Wyjazd na zwiedzanie Kioto (około 70 km). Część zwiedzania Kioto będzie się odbywała autokarem, część pieszo. Zwiedzanie Świątyni Złotego Pawilonu(Kinkakuji) , uważanej za najważniejszą i najpiękniejszą budowlę Japonii. Wizyta w świątyni Fushimi Inari, poświęconej bogini Inari – patronce powodzenia i płodności. Świątynia znana jest z tysiąca pomarańczowych bram torii. Spacer po starej części Kioto – Kiyomizuoraz wizyta w jednej z najstarszych dzielnic Kioto – Gion (dzielnica gejsz). Powrót do Osaki. Jeżeli czas pozwoli panoramiczny objazd po mieście. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 18). Nocleg na statku.

   

      
 • 8 dzień

  DZIEŃ NA MORZU

  Cały dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku, takich jak oryginalne musicale, olśniewające pokazy magii, filmy fabularne, najlepsi komicy i kluby nocne, które sprawiają, że coś dzieje się na każdym rogu. Można zanurzyć się w błyszczących basenach ze słodką wodą i pozostawić problemy w tyle. Zrelaksować się na leżaku, nadrobić zaległości w czytaniu, słuchać muzyki, czy po całym dniu zwiedzania świata zrelaksować się w jednej z wanien z hydromasażem. Nocleg na statku.

   

      
 • 9 dzień

  REJS / OKINAWA

  Przypłynięcie (około godziny 7 rano) na największą wyspę Archipelagu Ryukyu – Okinawę, która w swojej historii była centrum handlu i źródłem konfliktów. Podczas ostatnich dni drugiej wojny światowej, Okinawa była sceną zaciekłych walk, podczas których zginęło ponad 100 000 cywilów, a wyspa została zrujnowana. Okinawa jest również miejscem narodzin karate, jednej z najpopularniejszych sztuk walki na świecie, połączenia chińskiego kung-fu i tradycyjnych wyspiarskich sztuk walki. Wycieczka po wyspie z polskim pilotem podczas której można zobaczyć m. innymi majestatyczny zamek Shurijo , zbudowany pod koniec 1300 roku jako pałac królów Ryukyu. Shuri był niszczony i wielokrotnie przebudowywany na przestrzeni wieków i ostatecznie zniszczony w bitwie pod Okinawą w 1945 roku. Zrekonstruowany w pierwotnym miejscu na podstawie zdjęć, oficjalnych zapisów i pamięci, ponownie otwarty w 1992 roku, znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Wizyta w Ogrodzie Fukushuen. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 15). Nocleg na statku.

        
 • 10 dzień

  REJS / TAJPEI NA TAJWANIE

  Przypłynięcie do Tajpei na Tajwanie. Zakończenie rejsu. Zejście ze statku. Wyjazd na zwiedzanie miasta. W programie Taipei 101 – do niedawna najwyższy budynek na świecie oraz świątynia Konfucjusza. Zwiedzanie Muzeum Narodowego, które mieści w swych zbiorach wywiezione do Tajpej w 1949 r. fragmenty kolekcji muzeum pałacowego w Pekinie. Nocleg w Tajpei.

   

      
 • 11 dzień

  TAJPEJ / PÓŁWYSEP YELIU / WIOSKA JIUFEN / WYLOT Z TAJPEJ

  Przejazd na półwysep Yeliu do parku geologicznego, w którym znajdują się ciekawie ukształtowane formacje skalne. Zwiedzanie Jiufen– miasteczka o tradycyjnej zabudowie, znanego z pobliskich kopalni złota. Powrót do miasta. Transfer na lotnisko. Wieczorny wylot do Polski.

    
 • 12 dzień

  POWRÓT DO WARSZAWY

  Przylot do Warszawy.

      


PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa – Tokio; Tajpei - Warszawa z przesiadką
 2. Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanym autokarem, mikrobusem lub komunikacją miejską.
 3. Zakwaterowanie w hotelach *** w pokojach 2–os. z łazienką i klimatyzacją.
 4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 6. Przed i po rejsie posiłki w Japonii i na Tajwanie (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
 7. Podczas rejsu zakwaterowanie w kabinie 2-os z oknem
 8. Serwis bagażowy: podczas wejścia i zejścia ze statku
 9. Serwis w kabinie: sprzątanie kabiny dwa razy dziennie, wieczorne przygotowanie łóżek
 10. Posiłki podczas rejsu: śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja;
 11. Napoje do posiłków: herbata, zwykła kawa, woda stołowa i lemoniada w restauracji bufetowej  
 12. Korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładach statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center
 13. Udział w imprezach organizowanych na statku: przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteka i dancingi, wstęp do kasyna
 14. Opłaty portowe i taksy podczas rejsu.
 15. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 16. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 17. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 18. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków w Japonii i na Tajwanie.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD płatne w Japonii).
 3. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

 

Podczas rejsu cena nie obejmuje:

 1. Napojów gazowanych,  alkoholowych, wody mineralnej  (istnieje możliwość wykupienia pakietu Al. Inclusive w cenie ok.70 USD/os /dzień rejsu )
 2. Obowiązkowych napiwków na statku: 108 USD/os
 3. Wycieczek fakultatywnych podczas rejsu nie ujętych w programie
 4. Wydatków osobistych (fryzjer, odnowa biologiczna – wstęp oraz zabiegi, telefon poza statek, internet, pralnia, czyszczenie butów)

 

Wymagania dot. paszportu RP:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu oraz posiadać co najmniej 2 wolne strony.

 

Osoby podróżujące z paszportem  RP do Japonii  i na  Tajwan w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

 

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 PLN (140 000 PLN w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 140 000 PLN - dopłata 16 PLN/os.
 • 260 000 PLN - dopłata 40 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 260 000 PLN prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

Nowość w ofercie CT Poland na 2018 r. Czekamy na pierwsze opinie naszych Klientów. Czy chcesz być jednym z nich?

 

PANI BOGUMIŁA, PŁOCK, LISTOPAD 2018    Ocena 5/5

Przeloty bardzo dobre. Hotel w Tokio bardzo dobry – świetnie usytuowany, czysty, bardzo dobra obsługa. Kabina na statku podczas rejsu bardzo dobra. Jedzenie w Tokio dobre, na statku również.

Cena za osobę: