Mauritius 10 dni zwiedzanie z wypoczynkiem, również w opcji all inclusive.

 

 • 1 dzień

  Wylot z Warszawy / Mauritius

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot na Mauritius z przesiadką.

    

 • 2 dzień

  Mauritius

  Przylot na Mauritius. Transfer do hotelu. Czas wolny na wypoczynek. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg.

  * Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00.

     
 • 3 dzień

  Mauritius

  Dzisiejszy dzień przeznaczymy na poznanie południowego wybrzeża bajecznego Mauritiusu. Wycieczkę rozpoczniemy od przejazdu na wygasły wulkan Trou aux Cerfs, aby z wysokości około 600 m n.p.m. podziwiać piękne widoki na wyspę. Następnie przejedziemy w okolice niezwykłego jeziora Grand Bassin, które znajduje się w kraterze wulkanu. Wizyta w jednej z najpiękniejszych świątyń hinduistycznych poświęconej Śiwie, do której od stuleci pielgrzymują hinduiści z całej wyspy. Czas wolny na lunch (płatny we własnym zakresie). Wycieczka na farmę krokodyli, gdzie będziemy podziwiać te zwierzęta w ich naturalnym środowisku. W czasie wizyty na farmie zobaczymy również żółwie oraz gekony. Ostatnią atrakcją dnia będzie postój w punkcie widokowym Gris Gris, z którego obejrzymy przepiękne krajobrazy. Powrót do hotelu. Nocleg.

     
 • 4 dzień

  Mauritius

  Dzisiejszy dzień to prawdziwy relaks, gdyż wybierzemy się w rejs katamaranem po krystalicznie czystych wodach Oceanu Indyjskiego. W czasie rejsu będzie można podziwiać nie tylko białe plaże, ale również niezwykłą roślinność wyspy. Dla chętnych możliwość pływania w szmaragdowej lagunie lub snurkowanie w maskach. Przy odrobinie szczęścia będzie można zobaczyć delfiny oraz wieloryby, które często można spotkać w okolicy wyspy. Około południa posiłek w formie bufetu, który będzie serwowany na plaży lub na katamaranie. Po pełnym wrażeń dniu powrót do hotelu. Nocleg.

      
 • 5 - 8 dzień

  Mauritius

  Najbliższe kilka dni to czas wolny, który będzie można przeznaczyć na wypoczynek lub udział w wycieczkach fakultatywnych w inne rejony wyspy. Nasz pilot będzie do Państwa dyspozycji i z przyjemnością zaproponuje różne opcje na spędzenie czasu wolnego. Nocleg.

         
 • 9 dzień

  Mauritius / wylot do Polski

  Wykwaterowanie do godziny 18:00. Transfer na lotnisko i przelot do Warszawy z przesiadką.

       
 • 10 dzień

  Przylot do Warszawy

    

 

Cena obejmuje:

1. Przelot na trasie Warszawa - Mauritius - Warszawa z przesiadką.

2. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.

3. Zakwaterowanie w hotelu ****plus w pokojach 2-os. z widokiem na ogród, z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju). Dopłata do pokoju z widokiem na ocean 150 EUR za pobyt od os., do pokoju przy plaży 230 EUR za pobyt od os.

4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.

5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania. Bez lokalnego przewodnika w czasie wypoczynku.

6. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu). Dopłata do all inclusive w czasie całego pobytu: 300 EUR/os.

7. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.

8. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.

9. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

11. Podatek VAT.

 

Cena nieobejmuje:

1. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.

2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 EUR płatne na miejscu).

3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.

4. Testu PCR na Covid-19.

5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.

6. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

 

UWAGA

Od 1 października 2021 r. osoby wybierające się na Mauritius muszą był w pełni zaszczepione. Należy również wykonać test PCR do 72 godzin przed przekroczeniem granicy. Na granicy będzie trzeba okazać zaświadczenie o szczepieniu oraz negatywny wynik testu PCR w angielskim. Osoby niezaszczepione muszą się poddać obowiązkowej 14 dniowej kwarantannie na własny koszt.

PLANOWANY HOTEL

Radisson Blue Azuri Resort & Spa
Radisson Blu Azuri Resort & Spa położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży i posiada basen. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja, punkt wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, pralnia, sklepik. bezprzewodowy Internet w całym obiekcie, 3 restauracje z kuchnią międzynarodową, centrum Spa oraz siłownia.

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 60 000 EUR (80 000 EUR w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 80 000 EUR - dopłata około 16 PLN/os.
 • 100 000 EUR - dopłata około 27 PLN/os.
 • 150 000 EUR - dopłata około 55 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 74 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

10 dni

Mauritius - raj odnaleziony. Zwiedzanie i wypoczynek

Cena za osobę:

6976 1455