Mauritius.
Wyspa o fascynującej przeszłości. Odkryta przez Portugalczyków, skolonizowana przez Holendrów, a następnie przez Francuzów. Właśnie ta kolonialna przeszłość ma wpływ na wyjątkowy charakter tego kraju i wyróżnia go na tle innych państw afrykańskich.

Ale Mauritius, to nie tylko historia. To ludzie: Hindusi, Kreole, Chińczycy i Francuzi. Oni wszyscy tworzą harmonijne społeczeństwo, gdzie uśmiech i życzliwość są na wyciągnięcie dłoni. Połączenie bogatej kultury i piękna przyrody tworzy wyjątkowy charakter wyspy.

Jest to miejsce idealne, aby się schować i na chwile zapomnieć o świecie. Skupić się na sobie. Odciąć się od stresu, pracy, pędu życiowego. Na pewno w tym pomogą piaszczyste plaże, lazurowy błękit wody, wykwintna kuchnia, fantastyczne hotele i spokój. Zapraszamy z nami na wyspę jakich mało, na której każdy znajdzie, to czego szuka.
Spełniamy marzenia.

 • 1 dzień

  Wylot z Warszawy / Mauritius

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot na Mauritius z przesiadką.

    

 • 2 dzień

  Mauritius

  Przylot na Mauritius. Transfer do hotelu. Już w czasie przejazdu do hotelu będziemy mieli okazję podziwiać bajeczny Mauritius. Oczarowani pięknymi widokami zatrzymamy się na pierwszą sesję fotograficzną. Na szczęście takich sesji będzie jeszcze kilka. Po zakwaterowaniu czas wolny oraz możliwość pierwszych kąpieli w basenie lub oceania. Następnie kolacja, która będzie dobrą okazją na zintegrowanie się grupy. Nocleg.

     
 • 3 dzień

  Mauritius

  Dzisiejszy dzień przeznaczymy na poznanie południowego wybrzeża bajecznego Mauritiusu. Wycieczkę rozpoczniemy od przejazdu na wygasły wulkan Trou aux Cerfs, aby z wysokości około 600 m n.p.m. podziwiać piękne widoki na wyspę. Następnie przejedziemy w okolice niezwykłego jeziora Grand Bassin, które znajduje się w kraterze wulkanu. Wizyta w jednej z najpiękniejszych świątyń hinduistycznych poświęconej Śiwie, do której od stuleci pielgrzymują hinduiści z całej wyspy. Czas wolny na lunch (płatny we własnym zakresie). Wycieczka na farmę krokodyli, gdzie będziemy podziwiać te zwierzęta w ich naturalnym środowisku. W czasie wizyty na farmie zobaczymy również żółwie oraz gekony. Ostatnią atrakcją dnia będzie postój w punkcie widokowym Gris Gris, z którego obejrzymy przepiękne krajobrazy. Powrót do hotelu. Nocleg.

     
 • 4 dzień

  Mauritius

  Dzisiejszy dzień to prawdziwy relaks, gdyż wybierzemy się w rejs katamaranem po krystalicznie czystych wodach Oceanu Indyjskiego. W czasie rejsu będzie można podziwiać nie tylko białe plaże, ale również niezwykłą roślinność wyspy. Dla chętnych możliwość pływania w szmaragdowej lagunie lub snurkowanie w maskach. Przy odrobinie szczęścia będzie można zobaczyć delfiny oraz wieloryby, które często można spotkać w okolicy wyspy. Około południa posiłek w formie bufetu, który będzie serwowany na plaży lub na katamaranie. Po pełnym wrażeń dniu powrót do hotelu. Nocleg.

      
 • 5 - 8 dzień

  Mauritius

  Najbliższe kilka dni to czas wolny, który będzie można przeznaczyć na wypoczynek lub udział w wycieczkach fakultatywnych w inne rejony wyspy. Nasz pilot będzie do Państwa dyspozycji i z przyjemnością zaproponuje różne opcje na spędzenie czasu wolnego. Nocleg.

         
 • 9 dzień

  Mauritius / wylot do Polski

  Wykwaterowanie do godziny 18:00. Transfer na lotnisko i przelot do Warszawy z przesiadką.

       
 • 10 dzień

  Przylot do Warszawy

    

Jeżeli nasze terminy Państwu nie pasują, chcą Państwo podróżować indywidualnie lub dokonać zmian w programie, to z przyjemnością przygotujemy wyjazd „szyty na miarę”. Przygotowana przez nas oferta będzie uwzględniała wszystkie Państwa oczekiwania dotyczące programu oraz terminu. Wyjazdy indywidualne organizujemy już od 2 osób. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem.

Cena obejmuje:

1. Przelot na trasie Warszawa - Mauritius - Warszawa z przesiadką.

2. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.

3. Zakwaterowanie w hotelu ****plus w pokojach 2-os. z widokiem na ogród, z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju). Dopłata do pokoju z widokiem na ocean 150 EUR za pobyt od os., do pokoju przy plaży 230 EUR za pobyt od os.

4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.

5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania. Bez lokalnego przewodnika w czasie wypoczynku.

6. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu). Dopłata do all inclusive w czasie całego pobytu: 300 EUR/os.

7. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.

8. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.

9. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

10. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

11. Podatek VAT.

 

Cena nieobejmuje:

1. Napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.

2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 EUR płatne na miejscu).

3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.

4. Testu PCR na Covid-19.

5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.

6. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

 

UWAGA

Od 1 października 2021 r. osoby wybierające się na Mauritius muszą być w pełni zaszczepione. Należy również wykonać test PCR do 72 godzin przed przekroczeniem granicy. Na granicy będzie trzeba okazać zaświadczenie o szczepieniu oraz negatywny wynik testu PCR w języku angielskim. Osoby niezaszczepione muszą się poddać obowiązkowej 14 dniowej kwarantannie na własny koszt.

PLANOWANY HOTEL

Radisson Blue Azuri Resort & Spa
Radisson Blu Azuri Resort & Spa położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży i posiada basen. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja, punkt wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, pralnia, sklepik. bezprzewodowy Internet w całym obiekcie, 3 restauracje z kuchnią międzynarodową, centrum Spa oraz siłownia.

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 EUR

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 150 000 EUR - dopłata około 23 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 38 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

10 dni

Mauritius - raj odnaleziony. Zwiedzanie i wypoczynek

Cena za osobę:

5976 1455