Chongqing, Groty Dazu, Chengdu, Leshan,  Park Narodowy Zhangjiajie, góry Tianmen, Szanghaj ****  krótka, bogata trasa  ****  wysoki standard podróży, hotele 4*   ****  przyroda, kultura, nowoczesność w 9 dniowej pigułce  ****    

 • 1 dzień

  23.10.2019 Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Chonqing.

 • 2 dzień

  24.10.2019 przylot Chongqing / Groty Dazu / Chengdu

  Przylot do Chongqing - największego spośród czterech miast posiadających status miast wydzielonych, zamieszkanego przez ponad 30 mln mieszkańców. Przejazd i zwiedzanie znajdujących się w pobliżu Chongqing grot Dazu   , które stanowią jeden z trzech najsłynniejszych chińskich zespołów jaskiń. Wyrzeźbione w nich ponad 50 tys. postaci stanowi wspaniały przykład sztuki buddyjskiej z czasów dynastii Tang i Song (VII – XII w.). Przejazd szybkim pociągiem do Chengdu prowincji Syczuan. Nocleg w Chengdu.

    
 • 3 dzień

  25.10.2019 Chengdu / Leshan

  Wizyta w centrum hodowli pand. Panda wielka to symbol Chin i ukochane zwierzę mieszkańców Państwa Środka. Narodziny każdego nowego osobnika witane są z ogromną radością. Przejazd do miejscowości Leshan (ok. 2 godz.), gdzie znajduje się liczący 71 m wysokości, największy na świecie rzeźbiony w skale posąg Buddy  . Powrót do Chengdu. Posiłek w regionalnej restauracji jest okazją do spróbowania oryginalnej, słynnej na całym świecie kuchni syczuańskiej. Nocleg w Chengdu.

      
 • 4 dzień

  Chengdu / Park Narodowy Zhangjiajie

  Transfer na lotnisko. Przelot do Zhangjiajie   . Miejsce to znane jest na całym świecie z pionowych skał w kształcie kolumn, których szczyty zdają się ginąć w chmurach. Zasłynęło również jako pierwowzór gór Hallelujah w światowym hicie filmowym „Avatar”. Obecnie miejsce to przyciąga wiele osób spragnionych pięknych widoków. Nocleg w Zhangjiajie.
  UWAGA: z uwagi na fakt, że loty z Chengdu do Zhangjiajie nie odbywają się codziennie a w chwili przygotowania oferty nie był jeszcze znany rozkład lotów na październik, możliwy przelot z międzylądowaniem w Xi’an.

         
 • 5 dzień

  27.10.2019 Zhangjiajie

  Spacer po szklanym moście Wielkiego Kanionu Zhangjiajie. Jest to najwyższy i najdłuższy na świecie most z przezroczystego szkła, zawieszony 300 m nad ziemią ma długość 430 metrów i szerokość 6 metrów. Otwarty w sierpniu 2016 roku most, zaprojektowany przez Israeli Haim Dotan Architects, może pomieścić naraz 800 osób. Następnie pobyt na terenie Zhangjiajie. Wjazd najwyższą windą na świecie, Windą Stu Smoków, na górę (326 m). Pobyt na terenie rezerwatu, w szczególności w jego części zwanej Yuanjiajie jest okazją do podziwiania zapierających dech w piersi widoków na okoliczne krajobrazy. W miarę możliwości pogodowych dotrzemy w najpiękniejsze części tego fragmentu rezerwatu a następnie przejedziemy parkowym autobusem do części zwanej Tianzi Shan, aby zobaczyć m.in. Kamienny Las Zachodniego Morza. Po zwiedzaniu zjedziemy kolejką w dół. Nocleg w Zhangjiajie.

   

 • 6 dzień

  28.10.2019 Zhangjiajie / góry Tianmen (Brama do Nieba)

  Przejazd w okolice gór Tianmen, znanych jako Brama do Nieba. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową (30 min, 7,5 km). Trasa spacerowa z majestatycznymi widokami wiedzie dookoła góry zawieszoną niemal w powietrzu ścieżką, z której w kilku miejscach można wchodzić na szklane mosty (wejście na mosty dodatkowo płatne). Kulminacyjnym punktem wycieczki będzie Brama do Nieba, skalne okno, wysokie na ponad 130 m, najwyższa tego typu formacja skalna na świecie. Transfer na lotnisko. Przelot do Szanghaju. Transfer do hotelu. Nocleg w Szanghaju.

   

    
 • 7 dzień

  29.10.2019 Szanghaj

  Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong (Manhattan Szanghaju) . Wjazd szybką windą na Wieżę Telewizyjną „Perła Orientu” , na wysokość 263 m (lub inny wieżowiec), skąd rozpościera się wspaniały widok na Szanghaj. Zwiedzanie założonego w XVI w. Ogrodu Yu oraz pobliskiego Miasteczka Handlowego Yuyuan, zwanego starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – Placu Ludowym oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej i bulwarze nad rzeką Huangpu - słynnym Bundzie. Czas wolny. Dla chętnych rejs po rzece Huangpu podczas którego można oglądać wieczorną panoramę miasta. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

   

 • 8 dzień

  30.10.2019 Szanghaj

  DZIEŃ WOLNY. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

   

 • 9 dzień

  31.10.2019 Szanghaj / wylot z Chin / przylot do Warszawy

  Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy. Przylot do Warszawy.

    

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa – Chongqing; Szanghaj - Warszawa przez jeden z portów lotniczych.
 2. Przeloty trasie Chengdu - Zhangjiajie – Szanghaj w klasie ekonomicznej (na trasie Chengdu – Zhanghjiajie możliwy lot z przesiadką).
 3. Przejazd pociągiem na trasie Dazu – Chengdu.
 4. Przejazdy wg programu autokarami lub mikrobusami.
 5. Zakwaterowanie w hotelach **** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 6. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 7. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 8. Posiłki (ilość podana jest przy każdym dniu programu) wraz z jedną szklanką napoju (lokalne piwo, cola) do lunchu / kolacji.
 9. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 10. Wizę chińską dla posiadaczy paszportu RP.
 11. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 12. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 13. Podatek VAT.

  

Cena nie obejmuje:

 1. Dodatkowych napojów do posiłków i dodatkowych posiłków.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (65 USD płatne w Chinach).
 3. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 4. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 5. Usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.
 6. Kosztów związanych z udziałem w targach.

 

Wymagania dot. paszportu:

W celu uzyskania wizy chińskiej paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 3 strony obok siebie wolne.

 

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 PLN (140 000 PLN w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 140 000 PLN - dopłata 16 PLN/os.
 • 260 000 PLN - dopłata 40 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 260 000 PLN prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

 

 

Cena za osobę: