Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

Rejs z Nowej Zelandii do Australii liniami NCL / 19 dni

Terminy i Ceny

85003360  

Legenda

Jeden posiłek w ciągu dnia
Dwa posiłki w ciągu dnia
Trzy posiłki w ciągu dnia
Samolot
Podróż autokarem ponad 3 godz.
Podróż pociągiem
Podróż szybkim pociągiem typu shinkansen
Rejs statkiem lub łódką, przeprawa promem itp.
Przejazd rowerowy
Długi spacer, piesza wędrówka lub trekking
Nocleg na wysokości ponad 3 tys. m n.p.m.
Wypoczynek na plaży
Obiekt na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO
1

Wylot z Warszawy

Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Auckland z przesiadkami.

2

Dalszy lot do Auckland

Kontynuacja podróży do Nowej Zelandii. Przekroczenie równika.

3

Auckland

Przylot do Auckland – największego miasta Wyspy Północnej i całej Nowej Zelandii. Zwiedzanie miasta położonego u stóp wygasłego wulkanu: dzielnica Parnell z zabytkową kolonialną zabudową, Queen Street. Przejazd obok wzgórza wulkanicznego Mt. Eden. Kolacja w obracającej się restauracji znajdującej się w wieży widokowej SkyCity. Nocleg w Auckland.

  

4

Auckland / Waitomo / Hobbiton (Matamata) / Auckland / rozpoczęcie rejsu

Wyjazd do miasteczka Matamata, w okolicach którego na prywatnej farmie znajduje się wioska hobbitów znana z filmów „Władca Pierścieni” oraz „Hobbit”. Zwiedzanie Hobbitonu. Powrót do Auckland i przejazd do portu. Wejście na statek. Rozpoczęcie rejsu. Nocleg na statku.

      

5

Touranga / Rotorua

Przypłynięcie do Touranga. Zwiedzanie z polskim pilotem. Wyjazd w kierunku Rotorua. Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Oglądanie najbardziej aktywnego gejzeru kraju – Pohutu, starej wioski maoryskiej i słynnego ptaka nielota – kiwi, symbolu Nowej Zelandii. Powrót na statek. Nocleg na statku.

  

6

Gisborne

Przypłynięcie do Gisborne, które nazywane jest "stolicą Chardonnay” w Nowej Zelandii. W okolicach miasta znajduje się plaża Kaiti, która była miejscem pierwszego lądowania kapitana Cooka w Nowej Zelandii (9 października 1769 r.). Miasto jest też związane z kulturą Maorysów, gdzie stare tradycje są wciąż widoczne w wielu częściach miasta. Zwiedzanie miasta z polskim pilotem. Nocleg na statku.

  

7

Wellington

Przypłynięcie do stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Zwiedzanie miasta, oglądanie z okien autobusu kompleksu budynków parlamentu, budynków rządowych, katedry św. Pawła. Wizyta w Muzeum Narodowym Nowej Zelandii Te Papa Tongarewa podczas której można lepiej poznać historię i kulturę Nowej Zelandii. Powrót na statek. Nocleg na statku.

  

8

Picton

Przepłynięcie przez malowniczą cieśninę Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii do regionu Marlborough. Przypłynięcie do portu Picton. Czas wolny na samodzielne poznawanie miasta, które wypełnione jes kawiarniami i restauracjami (polecamy rybę z frytkami). Popularne atrakcje w Picton to muzeum morskie i akwarium. Ale w tym mieście nie brakuje też innych propozycji, takich jak wędkowanie, obserwowanie delfinów i spływy kajakowe. Można też spacerować lub jeździć na rowerze po pięknych okolicach lub spędzić dzień na zwiedzaniu malowniczych rejonów Marlborough udając się na jedną z wielu wycieczek po winnicach. Lokalne sklepy, oferują szeroki wybór drobiazgów, w tym ręcznie robioną biżuterię, obrazy lokalnych artystów i rzeźby w drewnie. Nocleg na statku.

    

9

Akaroa

Przypłynięcie do Akaroa, pierwszego miasta na Wyspie Południowej, które założyli francuscy koloniści 160 lat temu. Galijskie wpływy można zauważyć w architekturze miasta i nazwach ulic. Zwiedzanie z polskim pilotem. Przejażdżka przez Akaroa z malowniczymi zatoczkami, panoramicznymi widokami na wzgórza i wypas owiec na zielonych łąkach. Nowa Zelandia słynie z hodowli owiec, dlatego odwiedzimy jedną z lokalnych farm w tej części Canterbury. Będzie można zobaczyć strzyżenie owiec oraz podziwiać talenty czworonożnych pasterzy, czyli psów pasterskich, które będą prezentować swoje umiejętności. Powrót na statek. Nocleg na statku.

  

10

Dunedin

Przypłynięcie do Dunedin, znanego z najpiękniejszych wiktoriańskich budowli w kraju. Zwiedzanie z polskim pilotem. Krótka wycieczka po mieście a następnie przejazd do Royal Albatross Center aby poznać życie i zwyczaje albatrosa. Wycieczka z przewodnikiem opowiadająca historię albatrosa czarnoskrzydłego (Northern Royal Albatross) oraz obserwowanie tych wielkich ptaków z punktów widokowych na Górze Taiaroa gdzie znajduje się ich kolonia. Powrót na statek. Nocleg na statku.

  

11

rejs panoramiczny przez fiordy

Rejs panoramiczny przez fiordy Doubtful Sound, Dusky Sound oraz Milford Sound na terenie Parku Narodowego Fiordland . Obserwowanie flory i fauny Wyspy Południowej. Nocleg na statku.

    

12

dzień na morzu

Nocleg na statku.

    

13

dzień na morzu

Nocleg na statku.

    

14

przypłynięcie do Sydney

Przypłynięcie do Sydney. Zakończenie rejsu. Przejazd do hotelu. Zwiedzanie Sydney – największego miasta Australii. W programie m.in. przejazd obok starej historycznej dzielnicy Rocks z kolonialną zabudową z czasów królowej Wiktorii. Do najważniejszych zabytków miasta należy również kościół św. Jakuba oraz mennica z pierwszej połowy XIX w. Oglądanie najbardziej charakterystycznej budowli i symbolu miasta, ikony współczesnej architektury, jaką jest wielki gmach Opery . Ciekawym obiektem jest też jeden z najwyższych i najdłuższych jednoprzęsłowych mostów świata – Sydney Harbour Bridge, rozciągający się 52 m nad wodami Zatoki Sydney. Fakultatywnie wjazd na obrotowy punkt widokowy na najwyższej budowli miasta – Sydney Tower (305 m). Nocleg w Sydney.

  

15

Sydney / Góry Błękitne

Wyjazd do Parku Narodowego Gór Błękitnych . Pobyt w parku oferuje fantastyczne widoki, wspaniałe trasy wędrówek pośród wąwozów, gajów drzew gumowych i malowniczych urwisk. Błękitna mgiełka, której góry zawdzięczają swą nazwę, powstaje z olejku wydzielanego przez drzewa eukaliptusowe. Przejście do formacji skalnej o nazwie Trzy Siostry. Dla chętnych fakultatywnie zjazd najbardziej stromą kolejką na świecie w kompleksie Scenic World. Wizyta w urokliwym Parku Dzikiej Przyrody, w którym można obejrzeć rodzime zwierzęta Australii: kangury, koale, strusie, węże oraz krokodyle. Nocleg w Sydney.

    

16

Sydney / Melbourne

Przejazd na lotnisko. Przelot do Melbourne, kulturalnej stolicy Australii, miasta z ciekawą architekturą, kolonialnym dziedzictwem i współczesnym wzornictwem. Zwiedzanie miasta. Programie między innymi oglądanie Gmachu Parlamentu Wiktorii, który jest największym budynkiem użyteczności publicznej wzniesionym w koloniach australijskich przez cały XIX wiek. Przejazd obok rynku Queen Victoria Market, głównego punktu orientacyjnego w Melbourne. Dalszy przejazd obok katedry św. Pawła, hotelu Windsor i teatrów Princess oraz Regent. Spacer po pięknych ogrodach Fitzroy gdzie można zobaczyć Cook's Cottage, piękny mały domek który był domem rodziców kapitana Jamesa Cooka. Po południu czas wolny na samodzielne poznawanie miasta. Można udać się do Oceanarium lub na rejs statkiem wycieczkowym po rzece Yarra czy udać się na platformę widokową Eureka Sky Deck. Nocleg w Melbourne.

    

17

Melbourne / Great Ocean Road

Po śniadaniu wyjazd z miasta w stronę Great Ocean Road. Trasa jest pełna wspaniałych miejsc, niesamowitych widoków i cudów natury. Po drodze przerwa na poranną herbatę w nadmorskiej miejscowości Anglesea oraz czas na zdjęcia przy Łuku Pamięci, bramie do Great Ocean Road. Wizyta w popularnych, przybrzeżnych miasteczkach Apollo Bay oraz Lorne - raju dla surferów. Podróżując wzdłuż Great Ocean Road, można podziwiać widok na wysokie wapienne klify, rozległe białe plaże i zachwycające leśne krajobrazy. Widoki obfitują w kontrast między surowym wybrzeżem a zielonymi lasami deszczowymi. Dojazd do niesamowitych Dwunastu Apostołów - grupy naturalnych kolumn wapiennych wyrastających z Oceanu Południowego. Spacer wzdłuż promenady aby podziwiać widoki z platform widokowych. W drodze powrotnej można zobaczyć spektakularne nocne światła Melbourne, przekraczając most West Gate. Nocleg w Melbourne.

    

18

Wylot z Melbourne

Przelot do Warszawy z przesiadkami.

    

19

Powrót do Warszawy

 

 

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa - Auckland i Melbourne - Warszawa z przesiadkami w portach lotniczych oraz przelot Sydney - Melbourne.
 2. Przejazdy mikrobusem lub autokarem wg programu.

     Uwaga: podczas wycieczek w czasie rejsu, prywatny transport dla grupy lub dołączenie do innych pasażerów statku.

 1. Zakwaterowanie w hotelach ****/*** w pokojach 2-os. z łazienką (2 osoby w pokoju).
 2. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie.
 3. Opiekę polskiego pilota grupy na całej trasie wycieczki oraz lokalnego przewodnika lub opieka pilota-przewodnika na całej trasie wycieczki.
 4. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 5. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
 6. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 7. Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 8. Elektroniczne potwierdzenie podróży (ETA) do Nowej Zelandii dla posiadaczy paszportu RP. 
 9. Podatek VAT.
 10. Rejs z Auckland do Sydney liniami NCL w terminie 04.02-14.02.2020.

     Podczas rejsu:

 1. Zakwaterowanie w kabinie 2-os z balkonem.
 2. Serwis bagażowy: podczas wejścia i zejścia ze statku
 3. Serwis w kabinie: sprzątanie kabiny dwa razy dziennie, wieczorne przygotowanie łóżek
 4. Posiłki podczas rejsu: śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja;
 5. Napoje do posiłków: herbata, zwykła kawa, woda stołowa i lemoniada w restauracji bufetowej  
 6. Pakiet Premium All Inclusive podczas rejsu.
 7. Korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładach statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center
 8. Udział w imprezach organizowanych na statku: przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteka i dancingi, wstęp do kasyna.
 9. Opłaty portowe i taksy podczas rejsu.
 10. Obowiązkowe napiwki na statku.

  

Cena nie obejmuje:

 • Napojów do posiłków przed i po rejsie.
 • Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców płatnych w Australii i Nowej Zelandii (30 USD).
 • Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 • Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

 

Podczas rejsu cena nie obejmuje:

 1. Dodatkowych napojów poza pakietem Premium All Inclusive.
 2. Wycieczek fakultatywnych podczas rejsu nie ujętych w programie
 3. Wydatków osobistych (fryzjer, odnowa biologiczna – wstęp oraz zabiegi, telefon poza statek, internet, pralnia, czyszczenie butów)

 

Wymagania dot. paszportu RP:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 2 wolne strony.

  

Australia:

Wiza turystyczna do Australii wyrabiana jest elektronicznie. Wnioski należy składać za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji (www.immi.gov.au).

 

 

 

 

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 PLN (140 000 PLN w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)     

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:

260 000 PLN - dopłata 29 PLN/os. 

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 260 000 PLN prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom
stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa.
Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane
z udziałem w wycieczkach CT Poland.