Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

Chiny 8 dni

Indywidualne dopasowanie terminu i ceny

Legenda

Jeden posiłek w ciągu dnia
Dwa posiłki w ciągu dnia
Trzy posiłki w ciągu dnia
Samolot
Podróż autokarem ponad 3 godz.
Podróż pociągiem
Podróż szybkim pociągiem typu shinkansen
Rejs statkiem lub łódką, przeprawa promem itp.
Przejazd rowerowy
Długi spacer, piesza wędrówka lub trekking
Nocleg na wysokości ponad 3 tys. m n.p.m.
Wypoczynek na plaży
Obiekt na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO
1
07.06.2019 Wylot z Warszawy

Zbiórka w hali odlotów lotniska Chopina w Warszawie. Wylot do Szanghaju z międzylądowaniem.

  

 

2
08.06.2019 Szanghaj

Przylot do Szanghaju. Przejazd do hotelu lub zwiedzanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00. Wizyta w nowoczesnej dzielnicy Szanghaju – Pudong (Manhattan Szanghaju). Wjazd szybką windą na Wieżę TelewizyjnąPerła Orientu”, na wysokość 263 m (lub inny wieżowiec), skąd rozpościera się wspaniały widok na Szanghaj. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Szanghaju.

  

 

3
09.06.2019 Szanghaj

Śniadanie w hotelu. Wizyta w Świątyni Nefrytowego Buddy. Zwiedzanie założonego w XVI w. Ogrodu Yu oraz pobliskiego Miasteczka Handlowego Yuyuan, zwanego starym miastem. Spacer po głównym placu Szanghaju – Placu Ludowym oraz po rozświetlonej, kolorowej i pełnej życia ulicy Nankińskiej i bulwarze nad rzeką Huangpu - słynnym Bundzie. Czas wolny. Dla chętnych rejs po rzece Huangpu podczas którego można oglądać wieczorną panoramę miasta. Kolacja. Nocleg w Szanghaju.

  

 

4
10.06.2019 Pekin

Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd szybką koleją do Pekinu (dystans około 1200 km pociąg pokonuje w czasie 4,5 godziny). Zwiedzanie Świątyni Nieba , której Pawilon Modłów Corocznych jest najdoskonalszym przykładem architektury okresu dynastii Ming (1368 – 1644) i jednocześnie symbolem Pekinu. Kolacja w restauracji lokalnej. Nocleg w Pekinie.

  

 

5
11.06.2019 Pekin

Śniadanie w hotelu. Czas wolny na samodzielne poznawanie miasta lub zakupy. Nocleg w Pekinie.

  

 

6
12.06.2019 Pekin

Śniadanie w hotelu. Całodniowa wycieczka poza miasto. W programie wizyta na Wielkim Murze , zwiedzanie jednego z Grobowców Cesarzy Dynastii Ming. Wizyta w fabryce cloisonne, charakterystycznej dla Pekinu ceramiki. Lunch w restauracji lokalnej. Spacer Aleją Duchów, zwaną też Drogą Kamiennych Postaci. Kolacja w restauracji lokalnej. Wieczorem spektakl Opery Pekińskiej. Nocleg w Pekinie.

  

 

7
13.06.2019 Pekin / wylot z Chin   

Śniadanie w hotelu. Wizyta na największym placu świata - Placu Bramy Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen). Zwiedzanie Pałacu Cesarskiego   znanego jako Zakazane Miasto, siedziby cesarzy z dynastii Ming i Qing. Spacer po Wzgórzu Węglowym skąd rozpościera się widok na Zakazane Miasto i inne części Pekinu. Przejazd rikszami po najstarszej części Pekinu, tzw. hutongach. Lunch w jednym z okolicznych domostw. Zwiedzanie Pałacu Letniego  - jednego z największych cesarskich ogrodów w Chinach, niegdyś letniej rezydencji cesarzowej-wdowy Cixi. W ogrodzie, oprócz licznych altan i pawilonów, można oglądać Długą Galerię oraz usytuowany nad brzegiem jeziora Marmurowy Statek. Świat Pereł – wizyta w centrum hodowli pereł słodkowodnych. Wieczorem obiadokolacja, podczas której głównym daniem będzie kaczka po pekińsku, jedna z najsłynniejszych potraw kuchni chińskiej. Transfer na lotnisko. Wylot z Chin.

 

8
14.06.2019 Powrót do Polski

Przylot do Warszawy

  

 

Cena obejmuje:

 1. Przelot do i z Chin w klasie ekonomicznej wraz z podatkami i opłatami lotniczymi.
 2. Przejazd pociągiem na trasie Szanghaj – Pekin.
 3. Zakwaterowanie (6 noclegów) w hotelach o lokalnym standardzie 4* w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją, (2 osoby w pokoju).
 4. Transfery i przejazdy autokarami lub mikrobusami wg programu.
 5. Wymienione w programie rejsy statkiem i wycieczki łodzią.
 6. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie.
 7. Opiekę lokalnych przewodników anglojęzycznych.
 8. Opiekę polskiego pilota na całej trasie.
 9. Posiłki wg programu.
 10. Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w TU Allianz Polska S.A. na warunkach określonych w „Ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej TRAMP” TU Allianz S.A. Ubezpieczenie obejmuje pokrycie kosztów leczenia (KL) i pomoc w podróży (assistance) do 100 000 PLN, wypłatę świadczeń z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN, pokrycie kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN.
 11. Podatek 0% VAT.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Wizy chińskiej (opłata konsularna 445 PLN).
 2. Dodatkowych posiłków.
 3. Napojów do posiłków.
 4. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD).
 5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 6. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 7. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.
 8. Kosztu udziału w targach.

 

PROPONOWANY PRZELOT: 
EK 180 T 07JUN 5 Warszawa - Dubaj           15:00 – 22:45
EK302T 08JUN 6 Dubaj – Szanghaj      02:50 -15:30
EK307T 14JUN 5 Pekin – Dubaj      00:40 – 05:00
EK 179 T 14JUN 5 Dubaj - Warszawa       08:10 – 12:15 

 

 UWAGI:

 • Oferta została skalkulowana dla grupy min. 16 zakwaterowanych w pokojach dwuosobowych. W przypadku mniejszej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.
 • Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
 • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i trwa do godz. 12 dnia następnego. Wcześniejsze zakwaterowanie w dniu przybycia do hotelu jest możliwe jedynie w przypadku dostępności pokoi hotelowych i zgody hotelu. Brak możliwości zakwaterowania przed rozpoczęciem się doby hotelowej nie stanowi wady usługi.
 • Podana standaryzacja hoteli jest kategoryzacją lokalną.
 • W wyjątkowych sytuacjach biuro zastrzega sobie prawo do zmiany podanych hoteli na inne o takim samym lub wyższym standardzie.
 • Cena imprezy może ulec zmianie w przypadku zmian cen w Azji, zmiany kursu walut, wzrostu cen biletów lotniczych, zmian w programie.
 • Cena imprezy obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą (KL) i pomocy w podróży (assistance) do 100 000 PLN, następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 10 000 PLN oraz kosztów utraty lub opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego do 1000 PLN. Za dodatkową opłatą można rozszerzyć wartość ubezpieczenia (więcej informacji udzieli pracownik biura).
 • Klient ma prawo do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej i wczesnego powrotu na warunkach określonych w „ogólnych warunkach ubezpieczenia w podróży zagranicznej GLOBTROTER TUiR Allianz S.A.” Ubezpieczenie musi być zawarte w terminie 168 godzin od rezerwacji i wpłaty pierwszej zaliczki jeżeli do daty wycieczki pozostało więcej niż 30 dni lub w dniu rezerwacji i wpłaty zaliczki jeżeli do daty imprezy pozostało 30 dni lub mniej. Koszt ubezpieczenia wynosi 3,94% wartości imprezy w wariancie rozszerzonym o rezygnację z tytułu zaostrzenia chorób przewlekłych.