NOWOŚĆ! Karaiby! Rejs statkiem pasażerskim linii Princess Cruises.

 • 1 dzień

  Wylot z Warszawy

  Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie. Przelot do Miami z przesiadką. Nocleg w Miami.

    
 • 2 dzień

  Miami - rozpoczęcie rejsu

  Przejazd do portu w Fort Lauderdale. Wejście na statek linii Princess Cruises. Zapoznanie ze statkiem. Około godziny 17 rozpoczęcie rejsu. Nocleg na statku. Rodzaj kabiny: kabina z oknem. Dopłata do kabiny z balkonem 400 USD.

    
 • 3 dzień

  dzień na morzu

  Cały dzień na morzu, podczas którego można korzystać z licznych atrakcji statku, takich jak musicale, pokazy magii, filmy fabularne, występy komików i kluby nocne. Można zrelaksować się na leżaku, nadrobić zaległości w czytaniu, słuchać muzyki, czy też zanurzyć się w basenie ze słodką wodą lub w jednej z wanien z hydromasażem. Nocleg na statku.

    
 • 4 dzień

  Kajmany

  Przypłynięcie do jednej z wysp należących do Kajmanów (ok. godz. 7 rano). Kiedy w 1503 r. Kolumb przybył na Kajmany, znalazł żółwie morskie w takiej obfitości, że chciał nazwać te wyspy Las Tortugas. Znane ze swojej pirackiej przeszłości, Kajmany są karaibskim rajem z białymi plażami, koralowymi ogrodami i spektakularnymi wrakami statków leżącymi w wodach przybrzeżnych. Połączenie naturalnego piękna i kosmopolitycznego stylu nowych miast sprawia, że port Wielki Kajman jest doskonałym miejscem dla dzisiejszych poszukiwaczy przygód. Wielki Kajman jest portem kotwicowym, więc na ląd przemieścimy się za pośrednictwem tzw. tenderów (tratw). Zwiedzanie najciekawszych miejsc wyspy, a następnie powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs ok. godz. 17. Nocleg na statku.

     
 • 5 dzień

  dzień na morzu

  Cały dzień na morzu, możliwość korzystania z licznych atrakcji statku.

       
 • 6 dzień

  Kartagena (Kolumbia)

  Przypłynięcie do Kartageny (ok. godz.7 rano). Kartagena  to miasto zanurzone w burzliwej historii. Było portem tranzytowym dla transportu bogactw Ameryki Południowej wywożonych przez Hiszpanów. Zostało założone w XVI wieku przez hiszpańskiego konkwistadora Pedro de Hereida. Rozkwit zawdzięcza handlowi złotem, srebrem oraz niewolnikami. Było siedzibą hiszpańskiego wicekróla i najważniejszym portem tej części Ameryki Południowej. Dobrze zbudowane fortyfikacje Kartageny przez ponad 200 lat broniły jej przed morskimi piratami. Starówka Kartageny otoczona potężnymi murami jest dobrze zachowana i uważana za najpiękniejszy zabytek architektury kolonialnej w całej Ameryce Południowej. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs ok. godz. 18. Nocleg na statku.

 • 7 dzień

  Panama - Kanał Panamski - Colon

  Przypłynięcie do Kanału Panamskiego. Statek przepływa przez część kanału do Jeziora Gatun. Odwiedzimy starą Panamę, czyli Panamę Viejo, ale też nową część miasta. Podziwianie ruin starego miasta Panamy, założonego w 1519 r. przez hiszpańskiego konkwistadora Pedro Ariasa de Ávila. Dwa lata po spaleniu Panama Viejo w 1671 r. zbudowano nowe miasto Panama, na półwyspie, 5 mil od pierwotnej osady. W nowym mieście zobaczymy Casco Antiguo. Jest to część kolonialna i prezentuje mieszankę stylów architektonicznych, które z kolei odzwierciedlają różnorodność kulturową kraju. Są tu wpływy karaibskie, francuskie i hiszpańskie. W czasie spaceru obejrzymy między innymi Metropolitan Cathedral i National Theatre oraz Las Bóvedas – hiszpański fort położony nad morzem na końcu półwyspu. Spacer wzdłuż murów zapewnia niepowtarzalny widok na panoramę Panama City po drugiej stronie zatoki. Powrót na statek, który przypłynie do miejscowości Colon. Wypłynięcie w dalszy rejs. Nocleg na statku.

 • 8 dzień

  Limon (Kostaryka)

  Przypłynięcie (ok. godz. 7 rano) do Limon w Kostaryce. Wizyta w założonym w 1997r. centrum leniwców, gdzie można obserwować te wolno poruszające się, średniej wielkości ssaki, przystosowane do życia w dżungli Środkowej i Południowej Ameryki. Poznamy z bliska leniwce; niebezpieczeństwa, z którymi borykają się w lesie deszczowym i kroki podejmowane w celu ochrony przyszłości tego gatunku. Następnie spływ kajakowy wzdłuż rzeki Estrella i spacer przez gęsty las deszczowy. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs ok. godz. 18. Nocleg na statku.

 • 9 dzień

  dzień na morzu

  Cały dzień na morzu, podczas którego można korzystać z licznych atrakcji statku. Warto spędzić wieczór oglądając filmy w kinie pod gwiazdami, tzw. Movies Under the Stars®, gdzie obsługa przed seansem przyniesie koce i pop­corn. Można z przyjaciółmi udać się na przekąskę czy wino do tzw. Piazza, by cieszyć się rozrywką w stylu street performerów. Nocleg na statku.

        
 • 10 dzień

  Ocho Rios (Jamajka)

  Przypłynięcie (ok. godz. 7 rano) do Ocho Rios na Jamajce. Wycieczka na zwiedzanie. Ocho Rios (po hiszpańsku „Osiem rzek”) znajduje się na północnym wybrzeżu Jamajki – 67 mil na wschód od Montego Bay. Niebieskozielone góry, białe piaszczyste plaże, bryza unosząca się nad usianymi kwiatami wzgórzami – to uczta dla zmysłów. Oszałamiająca przyroda i wyjątkowe społeczeństwo, kształtowane przez wpływy brytyjskie, afrykańskie, hiszpańskie i azjatyckie sprawiają, że Jamajka jest miejscem niezapomnianym. Ocho Rios, oprócz spektakularnych rzek, znane jest z wodospadów, w tym słynnych wodospadów rzeki Dunn. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs ok. godz. 16. Nocleg na statku.

    
 • 11 dzień

  dzień na morzu

  Cały dzień na morzu, możliwość korzystania z licznych atrakcji statku.

    
 • 12 dzień

  zakończenie rejsu - Fort Lauderdale - Miami

  Przypłynięcie do Fortu Lauderdale. Zakończenie rejsu i pożegnanie statku. Przejazd do hotelu. Nocleg w Miami.

      
 • 13 dzień

  Miami

  Dzień wolny. Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczek po okolicy (za dodatkową opłatą). Nocleg w Miami.

    
 • 14 dzień

  Wylot z Miami

  Wykwaterowanie do godziny 12. Transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy z przesiadką.

      
 • 15 dzień

  Powrót do Warszawy

    


PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przeloty międzynarodowe wg programu.
 2. Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanym autokarem.
 3. Zakwaterowanie w hotelu *** w Miami w pokojach 2–os. z łazienką i klimatyzacją.
 4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 6. Podczas rejsu zakwaterowanie w kabinie 2-os z OKNEM.
 7. Serwis bagażowy: podczas wejścia i zejścia ze statku
 8. Serwis w kabinie: sprzątanie kabiny dwa razy dziennie, wieczorne przygotowanie łóżek
 9. Posiłki podczas rejsu: śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja;
 10. Napoje do posiłków: herbata, zwykła kawa, woda stołowa i lemoniada w restauracji bufetowej  
 11. Korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładach statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center
 12. Udział w imprezach organizowanych na statku: przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteka i dancingi, wstęp do kasyna
 13. Opłaty portowe i taksy podczas rejsu.
 14. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 15. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 16. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 17. Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 18. Podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Posiłków w USA.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców w USA (15 USD płatne w USA).
 3. Kosztów Elektronicznego Systemu Autoryzacji Podróży do USA (ESTA), 14 USD.
 4. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.
 5. Podczas rejsu cena nie obejmuje: Napojów  gazowanych,  alkoholowych, wody mineralnej  (istnieje możliwość wykupienia pakietu Al. Inclusive)
 6. Obowiązkowych napiwków na statku: 145 USD/os
 7. Wycieczek fakultatywnych podczas rejsu nie ujętych w programie
 8. Wydatków osobistych (fryzjer, odnowa biologiczna – wstęp oraz zabiegi, telefon poza statek, internet, pralnia, czyszczenie butów).

 

Wymagania dot. paszportu:
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 3 strony wolne.

 

Stany Zjednoczone:
Elektroniczne potwierdzenie podróży (ESTA) do USA, wnioski należy składać za pośrednictwem strony internetowej: esta.cbp.dhs.gov

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 60 000 EUR (80 000 EUR w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:
 • 80 000 EUR - dopłata około 22 PLN/os.
 • 100 000 EUR - dopłata około 37 PLN/os.
 • 150 000 EUR - dopłata około 75 PLN/os.
 • 300 000 EUR - dopłata około 101 PLN/os.

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 300 000 EUR prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta:

info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa. Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane z udziałem w wycieczkach CT Poland

Nowość w ofercie CT Poland na 2020 r. Czekamy na pierwsze opinie naszych Klientów. Czy chcesz być jednym z nich?

CT Poland posiada w swojej ofercie kilkadziesiąt różnych tras. Służymy doradztwem przy wyborze najodpowiedniejszej dla Państwa trasy w wybranym przez Państwa terminie. Prosimy kierować zapytania telefonicznie, mailowo lub po prostu przyjść do biura. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Po wybraniu wycieczki możliwa jest rezerwacja. Rezerwacja jest ważna zazwyczaj przez okres 7 dni. Dokonując rezerwacji prosimy o podanie danych wszystkich uczestników, numer telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail.

Pracownicy biura (lub agent) przygotowują umowę zgłoszenia. Należy wypełnić ją czytelnie w 2 egzemplarzach, składając podpis na końcu. Prosimy zwrócić uwagę, aby imiona i nazwiska były zgodne z podanymi w paszporcie. Razem z umową należy podpisać ogólne warunki uczestnictwa i program imprezy. Dokumenty do zapisu na wycieczkę wysyłamy mailem lub pocztą tradycyjną. W taki sam sposób podpisane zgłoszenie można odesłać do biura.

Jeśli umowę otrzymali Państwo pocztą, drugi podpisany przez nas egzemplarz również odeślemy do Państwa tą drogą. Do umowy dołączamy informacje praktyczne, które pozwolą przygotować się do wyjazdu.

Data wpłaty zaliczki znajduje się na umowie. Zazwyczaj wynosi ona kilka dni od momentu podpisania umowy. Jeśli termin wycieczki jest bliski, poprosimy o przyspieszoną wpłatę.

Termin płatności za wycieczkę upływa 40 dni przed terminem imprezy. W przypadku wycieczki Nowa Zelandia i Australia, termin wpłaty za wycieczkę upływa 50 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Kwoty podane w walutach obcych w przypadku wpłaty w PLN należy przeliczyć na PLN według kursów sprzedaży tych walut podanych tu:

KURSY WALUT

Na umowie znajdą Państwo termin dostarczenia dokumentów (np. paszport, zdjęcie, wypełniony wniosek wizowy). Informacje dotyczące wymaganej ważności paszportu oraz ilości wolnych stron na wizę znajdują się w umowie lub w programie dołączanym do umowy.

Na około trzy tygodnie przed wyjazdem otrzymają Państwo informacje o godzinie i miejscu spotkania z pilotem wycieczki i grupą.

Jeśli po dokonaniu zapisu na wycieczkę są Państwo zmuszeni odwołać wyjazd, prosimy o przesłanie takiej informacji listem lub mailowo. Przypominamy o możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Cena za osobę: