Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

Transatlantyk - rejs do Nowego Jorku i zwiedzanie miasta / 11 dni

Terminy i Ceny

41403070 

Legenda

Jeden posiłek w ciągu dnia
Dwa posiłki w ciągu dnia
Trzy posiłki w ciągu dnia
Samolot
Podróż autokarem ponad 3 godz.
Podróż pociągiem
Podróż szybkim pociągiem typu shinkansen
Rejs statkiem lub łódką, przeprawa promem itp.
Przejazd rowerowy
Długi spacer, piesza wędrówka lub trekking
Nocleg na wysokości ponad 3 tys. m n.p.m.
Wypoczynek na plaży
Obiekt na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO

Niezapomniana wyprawa przez Atlantyk pełnym finezji i przepychu liniowcem Queen Mary II, flagowym statkiem linii Cunard kursującym po legendarnym, transatlantyckim szlaku. Tygodniowy rejs z Southampton w Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku to szansa nostalgicznego powrotu do czasów luksusowych liniowców przemierzających oceany na początku XX wieku. Rejs będzie zakończony zwiedzaniem miasta ikony -Nowego Yorku, jednego z najniezwyklejszych miast na świecie.

1

Wylot z Warszawy / Londyn / Southampton

Spotkanie z pilotem i grupą w hali odlotów Lotniska Chopina w Warszawie. Przelot do Londynu. Przejazd do Southampton. Wejście na statek Queen Mary 2. Zapoznanie się ze statkiem. Czas wolny. Nocleg na statku. Rodzaj kabiny: kabina z oknem

   

2

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Statek słynie z wyśmienitej i niezwykle urozmaiconej kuchni podawanej w wielu eleganckich wnętrzach na kilku z trzynastu pokładów. Nocleg na statku.

    

3

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Chlubą statku są codzienne wieczorne show takie jak przedstawienia muzyczne i teatralne czy też muzyka na żywo w barach nocnych. Bale, wieczory koktajlowe i wydarzenia specjalne odbywają się w największej pływającej sali balowej świata. Nocleg na statku.

    

4

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Oprócz licznych rozrywek wieczornych, biblioteki, sklepów i galerii, statek oferuje atrakcje sportowe, które obejmują nowocześnie wyposażone siłownie, zajęcia fitness, baseny, jogging po bieżni wokół pokładu (dwa okrążenia to ponad 1 kilometr), grę w tenis (w wersji paddle), shuffleboard oraz golfa. Nocleg na statku.

    

5

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Należy do nich pełnowymiarowe planetarium, gdzie odbywają się pokazy nieba, projekcje filmowe oraz kurs nawigacji za pomocą gwiazd. Nocleg na statku.

    

6

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Jedną z nich jest spa, strefa relaksującej ciszy, gdzie można delektować się sauną, kąpielami i zabiegami upiększającymi oraz masażami wszelkiego typu (kamieniami, ajurwedyjski, tajski itd.) Nocleg na statku.

    

7

Rejs przez Atlantyk

Dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Co ciekawe, w rejs można zabrać także psa, który może podróżować w jedynym na świecie nawodnym psim hoteliku. Właściciele w dowolnym momencie mogą zabierać psy na spacery po pokładzie. Nocleg na statku.

    

8

Przypłynięcie do Nowego Jorku / Nowy Jork

Przypłynięcie do Nowego Jorku do nabrzeża w Brooklynie. Transfer do hotelu. Jeżeli czas pozwoli wizyta w Central Parku oraz oglądanie Empire State Buiding. Kolacja w restauracji lokalnej serwującej tradycyjne dania nowojorskie. Nocleg w Nowym Jorku.

    

9

Nowy Jork

Całodzienne zwiedzanie Nowego Jorku, w programie: spacer po Wall Street i poznawanie historii instytucji finansowych, przepłynięcie promem na Liberty Island a tam wizyta przy Statule Wolności oraz w muzeum. Spacer do Ground Zero oraz 9/11 Memorial aby oddać cześć zmarłym w tragedii z 2001 roku. Nocleg w Nowym Jorku.

  

10

Wylot z Nowego Jorku

Czas wolny na zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

    

11

Przylot do Warszawy

 

 

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

1. Przelot na trasie Warszawa – Londyn; Nowy Jork – Warszawa liniami LOT w klasie ekonomicznej.
2. Rejs liniowcem Queen Mary 2 zgodnie z programem armatora
3. Opłaty portowe oraz obowiązkowe napiwki podczas rejsu.
4. Zakwaterowanie w kabinie 2-os z oknem podczas rejsu.
5. Zakwaterowanie w hotelu **** w Nowym Jorku w pokojach 2-os. ze śniadaniami.
6. Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem.
7. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie.
8. Opiekę lokalnego przewodnika w czasie zwiedzania Nowego Jorku.
9. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
10. Posiłki (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu). Podczas rejsu: 3 posiłki główne, przekąski między posiłkami. Napoje: woda stołowa, kawa zwykła, herbata, mleko, z dystrybutorów dostępne w restauracji bufetowej podczas śniadania i lunchu, soki do śniadania
11. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
12. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
13. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
14. Podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

1. Dodatkowych posiłków w Nowym Jorku.
2. Napojów do posiłków.
3. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców w USA (15 USD).
4. Wizy do USA.
5. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
6. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
7. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.