Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

Tajlandia zwiedzenie i wypoczynek

Indywidualne dopasowanie terminu i ceny

Legenda

Jeden posiłek w ciągu dnia
Dwa posiłki w ciągu dnia
Trzy posiłki w ciągu dnia
Samolot
Podróż autokarem ponad 3 godz.
Podróż pociągiem
Podróż szybkim pociągiem typu shinkansen
Rejs statkiem lub łódką, przeprawa promem itp.
Przejazd rowerowy
Długi spacer, piesza wędrówka lub trekking
Nocleg na wysokości ponad 3 tys. m n.p.m.
Wypoczynek na plaży
Obiekt na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO

Najwspanialsze zabytki oraz wypoczynek na jednej z wysp na morzu Andamańskim, które stanowią wspaniałą alternatywę dla bardziej znanych, turystycznych miejsc w Tajlandii. Tutaj nie znajdzie się wielu straganów z pamiątkami ani modnych barów, ale fascynujący, lokalny, tradycyjny styl życia mieszkańców i piękno przyrody. Podczas czasu wolnego można pływać kajakowymi wzdłuż opustoszałego wybrzeża, nurkować wokół skał lub po prostu odpocząć i podziwiać piękną scenerię.

1
Wylot z Warszawy

Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Bangkoku z przesiadką.

  

2
Bangkok

Przylot do Bangkoku. Przejazd do hotelu. Lunch. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem rejs po rzece Chao Phraya . Kolacja w restauracji na statku. Po kolacji przejazd tuk tukami na Soi Cowboy – miejsca, w którym znajduje się wiele barów, pubów i dyskotek. Czas na poznawanie nocnego Bangkoku. Powrót do hotelu. Nocleg w Bangkoku.

  

3
Bangkok

Dzień przeznaczony na zwiedzanie Bangkoku. W programie: zwiedzanie Świątyni Leżącego Buddy (Wat Pho), największej i najstarszej świątyni w mieście. Wizyta na terenie Wielkiego Pałacu Królewskiego i w znajdującej się na terenie pałacowym Świątyni Szmaragdowego Buddy . Rejs łodzią po kanałach Thon Bhuri , podczas którego można obserwować życie mieszkańców nad rzeką oraz starą zabudowę miasta. Kolacja w restauracji z której roztacza się panoramiczny widok na wieczorny Bangkok. Po kolacji przejazd na słynną ulicę globtroterów Khao San. Czas wolny, który można przeznaczyć na zakupy lub dla odważniejszych próbowanie ulicznych przysmaków, takich jak naleśnik z bananami czy koniki polne smażone na głębokim oleju. Powrót do hotelu. Nocleg w Bangkoku. Uwaga: w Pałacu Królewskim w Bangkoku lokalne prawo zabrania polskiemu pilotowi oprowadzania grup

  

4
Bangkok / Samut Songkram / Damnoensaduak / Kanchanaburi

We wczesnych godzinach rannych wyjazd do miejscowości Samut Songkram . Znajduje się tu bazar Maeklong, a w jego samym środku biegną czynne tory kolejowe, po których cztery razy dziennie przejeżdża pociąg. Kupcy na czas przejazdu pociągu w pośpiechu zwijają swoje stoiska, by ponownie je rozłożyć, kiedy tylko pociąg przejedzie. Następnie przejazd na pływający bazar Damnoen Saduak. Przepłynięcie łodzią na ten egzotyczny rynek. Można tu kupić owoce tropikalne, pamiątki, lokalne wyroby, a nawet zupę gotowaną na łodzi. Przejazd do Kanchanaburi, gdzie znajduje się znany z ekranizacji powieści Pierra Boulle’a Most na Rzece Kwai. Wizyta na cmentarzu alianckich jeńców wojennych, którzy zginęli podczas budowy kolei birmańskiej. Przejazd do hotelu. Po kolacji czas wolny na odpoczynek. Nocleg w Kanchanaburi.

  

5
Kanchanaburi / Ayuttyaha

Wizyta w wiosce mniejszości etnicznej Mon, której członkowie pochodzą głównie z Birmy. W wiosce można zobaczyć ich sposób życia, chaty z drewna bambusowego, szkołę czy lokalną świątynię. Przejazd do jaskini Tam Krasae, w której znajduje się posąg siedzącego Buddy. Jaskinia znajduje się w pobliżu drewnianego mostu Wampo zbudowanego przez jeńców wojennych, stanowiącego część słynnej „drogi śmierci” - linii kolejowej łączącej Tajlandię z Birmą. Lunch w restauracji z pięknym widokiem na rzekę Kwai. Po lunchu wyjazd w kierunku historycznej stolicy Ayutthayi. Kolacja w hotelu. Nocleg w Ayuttyaha.

  

6
Ayutthaya / Bangkok / Phuket / wyspa

Zwiedzanie położonej w pięknej, nadrzecznej scenerii Ayutthayi  (stolicy Syjamu do 1767 r.), pełnej ruin dawnych wspaniałych świątyń i pałaców, która w okresie świetności należała do największych i najbogatszych miast na świecie. Zwiedzanie zabytków Ayutthayi, których architektura była inspiracją dla późniejszych budowli Bangkoku. Po lunchu przejazd na lotnisko w Bangkoku. Przelot na południe Tajlandii na Phuket. Przejazd do przystani. Przepłynięcie łodzią motorową na jedną z wyspy na morzu Andamańskim. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

  

7
Wypoczynek na wyspie Koh Yao Yai lub innej

Czas wolny na wypoczynek. Proponujemy wypoczynek na jednej z wysp na morzu Andamańskim, które stanowią wspaniałą alternatywę dla bardziej znanych, turystycznych miejsc w Tajlandii. Tutaj nie znajdzie się wielu straganów z pamiątkami ani modnych barów, ale fascynujący, lokalny, tradycyjny styl życia mieszkańców i piękno przyrody. Podczas czasu wolnego można pływać kajakowymi wzdłuż opustoszałego wybrzeża, nurkować wokół skał lub po prostu odpocząć i podziwiać piękną scenerię. Nocleg w hotelu.

8
Wypoczynek na wyspie Koh Yao Yai lub innej

Czas wolny na wypoczynek. Nocleg w hotelu.

9
Wypoczynek na wyspie Koh Yao Yai lub innej ytuł

Czas wolny na wypoczynek. Nocleg w hotelu.

10
Wyspa Koh Yao Yai / Phuket / wylot

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko na wyspie Phuket.

11
Przylot do Warszawy

  

Program wycieczki do pobrania w pdf.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa – Bangkok; Phuket – Warszawa liniami Emirates.
 2. Przelot na trasie Bangkok - Phuket.
 3. Przejazdy autokarami lub mikrobusami.
 4. Zakwaterowanie w hotelach **** / ***** w pokojach 2-os. z łazienką i klimatyzacją (2 osoby w pokoju).
 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 6. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 7. Posiłki wg programu.
 8. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 9. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 10. Podatek VAT
 11. Obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Cena nie obejmuje:

 1. Dodatkowych posiłków.
 2. Napojów do posiłków.
 3. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (40 USD płatne w Tajlandii).
 4. Udziału w wycieczkach i zajęciach fakultatywnych nie objętych programem zwiedzania.
 5. Ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie.
 6. Usług tragarzy na dworcach kolejowych, lotniskach oraz w hotelach.

 

<b>Wymagania dot. paszportu RP:</b>
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski oraz posiadać co najmniej 1 wolną stronę.

Osoby podróżujące z paszportem RP wyjeżdżających do Tajlandii w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

W Pałacu Królewskim w Bangkoku lokalne prawo zabrania polskiemu pilotowi oprowadzania grup.