Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

Rejs statkiem wycieczkowym z Japonii na Tajwan / 12 dni

Terminy i Ceny

CENA WKRÓTCE 

Legenda

Jeden posiłek w ciągu dnia
Dwa posiłki w ciągu dnia
Trzy posiłki w ciągu dnia
Samolot
Podróż autokarem ponad 3 godz.
Podróż pociągiem
Podróż szybkim pociągiem typu shinkansen
Rejs statkiem lub łódką, przeprawa promem itp.
Przejazd rowerowy
Długi spacer, piesza wędrówka lub trekking
Nocleg na wysokości ponad 3 tys. m n.p.m.
Wypoczynek na plaży
Obiekt na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie: połączenie zwiedzania Japonii i Tajwanu z wypoczynkiem na statku pasażerskim Diamond Princess linii Princess Cruises.

Dlaczego wybraliśmy właśnie linie Princess aby połączyć naszą trasę z rejsem?

Uprzejmość, szacunek, niezawodność i gwarancja najwyższego poziomu obsługi to od lat priorytety Princess. Armator stara się zapewnić swoim Gościom prawdziwy odpoczynek. Ma temu służyć każdy szczegół podróży – od uśmiechniętego stewarda, po komfortowy elegancki wystrój wnętrz. Dodatkowym atutem jest doskonałe, świeże jedzenie gdzie każdy sos przyrządza się tu ze świeżych produktów, pieczywo i ciasta są pieczone na bieżąco, szefowie kuchni używają lokalnych produktów w kuchni inspirowanej kuchnią regionu, który się zwiedza.  Mamy nadzieję, że połączenie naszego standardu usług ze standardem linii Princess spotka się z Państwa uznaniem.

1

Wylot z Warszawy

Spotkanie z pilotem i grupą na lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 12:30. Wylot do Tokio PLL LOT o godz. 15:10.

2

Tokio

Przylot do Tokio o godz. 08:45 - stolicy Japonii, miasta, w którym nowoczesność przeplata się z tradycją. Futurystyczne tokijskie wieżowce kontrastują z pięknymi świątyniami buddyjskimi i chramami. Zwiedzanie zaczniemy od postoju przy słynnym Podwójnym Moście w pobliżu Pałacu Cesarskiego - symbolu władzy cesarskiej. Lunch - pierwszy kontakt z przepyszną kuchnią japońską. Wizyta w znajdującej się w starej części miasta, najstarszej buddyjskiej świątyni Tokio Kannon-sama (Sensoji), której początki sięgają VII w. Czas wolny na pierwsze zakupy w Nakamise, liczącej setki lat uliczce sklepów i straganów, oferujących całą gamę japońskich pamiątek jak wachlarze czy kimona. Transfer do hotelu. Wieczorem przejazd metrem do dzielnicy Shibuya najsłynniejszej w stolicy dzielnicy rozrywki oraz handlu. Wizyta w jednym z salonów gier pachinko, aby poznać tajniki ulubionej gry hazardowej Japończyków oraz pod pomnikiem pieska Hachiko - popularnego miejsca spotkań tokijczyków. Po pełnym wrażeń wieczorze wrócimy do hotelu na wypoczynek. Nocleg w Tokio.

  

3

Kamakura / Tokio

Przejazd do Kamakury, która była siedzibą rządu szogunów od 1192 r. do 1333 r. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Świątyni Hase poświęconej jedenastogłowej bogini miłosierdzia Kannon, z tarasu można podziwiać malowniczy widok na zatokę. Oglądanie posągu Wielkiego Buddy. Jest on drugim co do wielkości brązowym posągiem Buddy na terytorium Japonii po Wielkim Buddzie w świątyni Todaiji w Narze. Lunch, a następnie spacer po shintoistycznym chramie Tsurugaoka Hachiman, który został poświęcony bogu wojny. Powrót do Tokio. Wieczorem dla chętnych przejazd metrem do nowoczesnej i najdroższej dzielnicy Ginza - czas wolny na ostatnie zakupy. Nocleg w Tokio.

    

4

Tokio / Yokohama / rozpoczęcie rejsu

Przejazd do portu w Yokohamie. Wejście na statek Diamond Princess. Zapoznanie ze statkiem. Około godziny 17 rozpoczęcie rejsu.

Nocleg na statku. Rodzaj kabiny: kabina z balkonem

    

5

Rejs / Nagoja

Przypłynięcie do Nagoi (około godziny 7 rano), czwartego co do wielkości miasta Japonii i największego portu tego kraju. Zwiedzanie miasta z polskim pilotem, podczas którego można zobaczyć shintoistyczny chram Atsuta, w którym przechowuje się święty miecz - jedno z trzech japońskich regaliów cesarskich. Przejazd do Muzeum Przemysłu i Techniki Toyota w którym pokazane jest znaczenie innowacji i kreatywności w rozwoju technologii przemysłowej oraz ewolucja Toyoty od producenta krosien przemysłowych do giganta motoryzacyjnego i korporacyjnego. Wizyta we wspaniałym zamku Nagoja, wzniesionym przez Tokugawa Ieyasu, założyciela dynastii Tokugawa szogunów, która rządziła Japonią w imieniu cesarza od 1603 do 1868 roku. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 16). Nocleg na statku.

   

6

Rejs / Osaka / Kioto

Przypłynięcie do Osaki (około godziny 8 rano), trzeciego co wielkości miasta Japonii. Wyjazd na zwiedzanie Kioto (około 70 km). Część zwiedzania Kioto będzie się odbywała autokarem, część pieszo. Zwiedzanie Świątyni Złotego Pawilonu (Kinkakuji)  , uważanej za najważniejszą i najpiękniejszą budowlę Japonii. Wizyta w świątyni Fushimi Inari, poświęconej bogini Inari – patronce powodzenia i płodności. Świątynia znana jest z tysiąca pomarańczowych bram torii. Spacer po starej części Kioto – Kiyomizu oraz wizyta w jednej z najstarszych dzielnic Kioto – Gion (dzielnica gejsz). Powrót do Osaki. Jeżeli czas pozwoli panoramiczny objazd po mieście. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 18). Nocleg na statku.

    

7

Dzień na morzu

Cały dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku, takich jak oryginalne musicale, olśniewające pokazy magii, filmy fabularne, najlepsi komicy i kluby nocne, które sprawiają, że coś dzieje się na każdym rogu. Można zanurzyć się w błyszczących basenach ze słodką wodą i pozostawić problemy w tyle. Zrelaksować się na leżaku, nadrobić zaległości w czytaniu, słuchać muzyki, czy po całym dniu zwiedzania świata zrelaksować się w jednej z wanien z hydromasażem. Nocleg na statku.

    

8

Rejs / Okinawa

Przypłynięcie (około godziny 7 rano) na największą wyspę Archipelagu Ryukyu – Okinawę, która w swojej historii była centrum handlu i źródłem konfliktów. Podczas ostatnich dni drugiej wojny światowej, Okinawa była sceną zaciekłych walk, podczas których zginęło ponad 100 000 cywilów, a wyspa została zrujnowana. Okinawa jest również miejscem narodzin karate, jednej z najpopularniejszych sztuk walki na świecie, połączenia chińskiego kung-fu i tradycyjnych wyspiarskich sztuk walki. Wycieczka po wyspie z polskim pilotem podczas której można zobaczyć m. innymi majestatyczny zamek Shurijo  , zbudowany pod koniec 1300 roku jako pałac królów Ryukyu. Shuri był niszczony i wielokrotnie przebudowywany na przestrzeni wieków i ostatecznie zniszczony w bitwie pod Okinawą w 1945 roku. Zrekonstruowany w pierwotnym miejscu na podstawie zdjęć, oficjalnych zapisów i pamięci, ponownie otwarty w 1992 roku, znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Wizyta w Ogrodzie Fukushuen. Powrót na statek. Wypłynięcie w dalszy rejs (około godziny 15). Nocleg na statku.

    

9

Rejs / Tajpei na Tajwanie

Przypłynięcie do Tajpei na Tajwanie. Wyjazd na zwiedzanie miasta z polskim pilotem. W programie Taipei 101 – do niedawna najwyższy budynek na świecie oraz świątynia Konfucjusza. Zwiedzanie Muzeum Narodowego, które mieści w swych zbiorach wywiezione do Tajpej w 1949 r. fragmenty kolekcji muzeum pałacowego w Pekinie. Powrót na statek. Wypłynięcie w rejs powrotny do Japonii (około godziny 17).

    

10

Dzień na morzu

Cały dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Warto spędzić wieczór oglądając filmy w kinie pod gwiazdami, tzw. Movies Under the Stars®, gdzie obsługa przed seansem rozda koce i popcorn. Można udać się do tzw. Piazza, które jest miejscem spotkań z przyjaciółmi na przekąskę czy wino, gdzie można cieszyć się rozrywką w stylu street performerów. Nocleg na statku.

    

11

Dzień na morzu

Cały dzień na morzu podczas którego można korzystać z licznych atrakcji oferowanych na statku. Warto spędzić parę godzin niezmąconego spokoju w minispa, tzw. Sanctuary. Jest to strefa pełnego wyciszenia, dlatego dzieci nie mają tu wstępu, a goście mogą zamówić masaż, wyjątkowe drinki czy przekąski i położyć się w miękkich fotelach i podziwiać widok oceanu. Nocleg na statku.

    

12

Yokohama / góra Fuji

Przypłynięcie do Yokohamy. Zakończenie rejsu. Zejście ze statku. Całodniowa wycieczka w okolicę góry Fuji  (ok. 4 godz.) - wulkanu będącego symbolem Japonii. Przejazd krętą drogą przez słynny las Aokigahara do Parku Narodowego Fuji-Hakone-Izu na wysokość 2300 m n.p.m. do Piątej Stacji. Czas wolny na zakupy pamiątek związanych z najsłynniejszą górą Japonii. Podróż do turystyczno-wypoczynkowego miasteczka Hakone słynącego z pięknych widoków na górę Fuji. Rejs statkiem po malowniczym wulkanicznym jeziorze Ashi. Przejazd kolejką linową na szczyt Komagatake, z którego roztacza się widok na Fuji i archipelag wysp Izu. Nocleg w okolicach Yokohamy. W przypadku załamania pogody i zamknięcia drogi wjazdowej do Piątej Stacji program będzie zmieniony na wizytę w Fuji Center.

      

przypadku załamania pogody zamknięcia drogi wjazdowej do Piątej Stacji program będzie zmieniony na wizytę Fuji Center.

13

Tokio

Czas wolny, który można przeznaczyć na przejazd metrem do nowoczesnej i najdroższej dzielnicy Ginza - na ostatnie zakupy. Nocleg w Tokio.

  

14

Wylot z Japonii

Transfer na lotnisko. Wylot z Tokio PLL LOT o godz. 10:15, przylot do Warszawy 14:25.

 

PUBLIKACJA I KOPIOWANIE PROGRAMÓW WYCIECZEK, TREŚCI INFORMACJI PRAKTYCZNYCH ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE WWW.CTPOLAND.COM.PL W CAŁOŚCI LUB W CZĘŚCI, BEZ WYRAŹNEJ, PISEMNEJ ZGODY BIURA JEST ZABRONIONE.

Cena obejmuje:

 1. Przelot na trasie Warszawa - Tokio - Warszawa PLL LOT.
 2. Transfery i przejazdy wg programu klimatyzowanym autokarem, mikrobusem lub komunikacją miejską.
 3. Zakwaterowanie w hotelu *** w Tokio w pokojach 2–os. z łazienką i klimatyzacją.
 4. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.
 5. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki i lokalnych przewodników w czasie zwiedzania.
 6. Przed i po rejsie posiłki w Japonii (ilość wskazuje cyfra w ikonce przy każdym dniu programu).
 7. Podczas rejsu zakwaterowanie w kabinie 2-os z balkonem
 8. Serwis bagażowy: podczas wejścia i zejścia ze statku
 9. Serwis w kabinie: sprzątanie kabiny dwa razy dziennie, wieczorne przygotowanie łóżek
 10. Posiłki podczas rejsu: śniadanie, lunch, przekąski między posiłkami, kolacja;
 11. Napoje do posiłków: herbata, zwykła kawa, woda stołowa i lemoniada w restauracji bufetowej  
 12. Korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładach statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center
 13. Udział w imprezach organizowanych na statku: przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteka i dancingi, wstęp do kasyna
 14. Opłaty portowe i taksy podczas rejsu.
 15. Opłaty lotniskowe oraz opłaty za wystawienie biletów.
 16. Ubezpieczenie KLiA (w tym ryzyko powikłań i zaostrzeń chorób przewlekłych), NNW i bagażu.
 17. Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 18. Podatek VAT.

 

 

Cena nie obejmuje:

 1. Napojów do posiłków w Japonii.
 2. Napiwków dla lokalnych przewodników i kierowców (30 USD płatne w Japonii).
 3. Usług tragarzy na lotniskach i w hotelach.

Podczas rejsu cena nie obejmuje:

 1. Napojów gazowanych,  alkoholowych, wody mineralnej  (istnieje możliwość wykupienia pakietu Al. Inclusive w cenie ok.70 USD/os /dzień rejsu )
 2. Obowiązkowych napiwków na statku: 108 USD/os
 3. Wycieczek fakultatywnych podczas rejsu nie ujętych w programie
 4. Wydatków osobistych (fryzjer, odnowa biologiczna – wstęp oraz zabiegi, telefon poza statek, internet, pralnia, czyszczenie butów)

 

Wymagania dot. paszportu RP:

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazduoraz posiadać co najmniej 2 wolne strony.

 

Osoby podróżujące z paszportem  RP do Japonii  i na  Tajwan w celach turystycznych obowiązuje porozumienie o zniesieniu obowiązku wizowego.

 

Przewoźnik ma prawo do zmiany godzin przelotów.

Armator ma prawo do zmiany programu i godzin rejsu.

 

 

 

 

 

Standardowe ubezpieczenie CT Poland w podróży w zakresie kosztów leczenia wynosi 100 000 PLN (140 000 PLN w przypadku wycieczek do Japonii i Tybetu)     

Podniesienie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia do:

260 000 PLN - dopłata 29 PLN/os. 

W przypadku chęci podniesienia sumy ubezpieczenia powyżej 260 000 PLN prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: info@ctpoland.com.pl, tel. 22 6545133

Biuro Podróży CT Poland gwarantuje swoim klientom
stałość cen po zawarciu umowy uczestnictwa.
Podane ceny uwzględniają wszystkie koszty związane
z udziałem w wycieczkach CT Poland.
 

Nowość w ofercie CT Poland na 2018 r. Czekamy na pierwsze opinie naszych Klientów. Czy chcesz być jednym z nich?