Masz pytania? Zadzwoń! 22 654 51 33 中文

NOWOŚCI 2019

 

Nepal - w cieniu Himalajów 11 dni

  Krótka i średnio intensywna trasa przentująca dorobek kultury newarskiej, odkrywająca piękno nepalskiej przyrody i pozwalajaca cieszyć się widokami ośnieżonych Himalajów.

  Dla wygody uczestników zrezygnowaliśmy z długich przejazdów busem na rzecz samolotów, w programie aż 3 komfortowe i krótkie przeloty wewnętrzne.

  Skrupulatnie dobrane hotele, w tym lokalne klimatyczne guesthousy. Z opcją jednodniowego trekingu lub całodniowego wypoczynku przy hotelowym basenie.

Zobacz trasę. 

 

Turkmenistan, Uzbekistan, Kirgistan, Kazachstan 19 dni

Interesująca i kompleksowa podróż przez najciekawsze kraje Azji Centralnej. W jednej trasie połączyliśmy zwiedzanie zabytków kultury, stolic poszczególnych państw i najpiękniejszych miejsc przyrodniczych.

Poruszamy się sprawnie szybkimi pociągami, busem i samolotami. Śpimy w hotelach 4* ale również w lokalnym guetshousie i w Darwaza w namiocie.

Zadbaliśmy, aby podróż była komfortowa i sprawnie poprowadzona, pilotem będzie osoba wielokrotnie odwiedzająca te rejony i znająca lokalne warunki. Na miejscu grupę poprowadzi równeż lokalny przewodnik, który odkryje przez uczestnikami lokalne smaczki i ciekawostki.

Zobacz trasę.

 

Tajwan i Okinawa z wypoczynkiem 12 dni

Trasa przepojona orientalnym klimatem, gwarantująca intensywne i kompleksowe zwiedzanie wyspy Tajwan połączona z wypoczynkiem na terenie japońskich Hawajów. Trasa dla koneserów, ceniących sobie unikalne i nieszablonowe połączenia.

Na terenie Tajwanu poruszamy się sprawnie busem, aby zobaczyć najciekawsze miejsca wyspy, zwiedzić najpiękniejszy park narodowy Taroko, zachwycić się unikalnymi formacjami Yehliu i klimatem Jiufen.

Będziemy próbować lokalnej kuchni, wieczorami spacerowć po lokalnych bazarkach i palić trociczki w buddyjskiej świątyni. Trasa pełna pasji, klimatu, ułożona przez doświadczonego w wyjazdach na Tajwan i do Japonii specjalistę-orientalistę.

Zobacz trasę.

 

Indyjski Złoty Trójkąt i Sri Lanka z wypoczynkiem 15 dni

Nieszablonowe połączenie Indii Północnych i urzekającej Sri Lanki. Trasa dla osób ceniących sobie krótkie i intensywne zwiedzanie połączone z wypoczynkiem w komfortowo położonym kurorcie przy plaży.

W Indiach zwiedzamy Złoty Trójkat czyli najważniejsze kultorowe miejsca w Indiach, piękny Rajastan i majestatyczny Taj Mahal. Na Sri Lance wspinamy się do buddyjskich grot w Sigiriya, smakujemy przypraw w Matale i wypatrujemy słoni i gepardów w parkach Minneriya i Yala.

Intensywne zwiedzanie Indii i Sri Lanki przeplatamy z wypoczynkiem w Waikkal i Wadduwa, aby odpocząć po objeżdzie Indii a potem zrelaksować się przed powrotem do domu.

Zobacz trasę.

 

Indyjskie Himalaje: Ladakh i Kaszmir 16 dni

Od lat realizowana z powodzeniem trasa do Ladakhu została wzbogacona o Kaszmir oraz krótką wizytę w Dharamśali. Ta trasa to połączenie buddyzmu, hinduizmu i islamu.

Podczas objazdu śpimy w klimatyczny Śrinagar, odwiedzając największy w tej części świata bazar, w dolinie Nubry w komfortowym osiedlu namiotów, w Leh w komfortowym 4* hotelu.

Trasa dla miłośników górskich przeżyć, podczas objazdu odwiedzamy najwyżej położoną na świecie przejezdną przełęcz Khardung La, podziwiamy widoki Himalajów i odwiedzamy Turtuk, skąd już tylko rzut beretem do bazy pod K2.

Zobacz trasę.

 

Rejs statkiem wycieczkowym z Japonii na Tajwan 12 dni

Przetestowana na grupie 20 ochotników w 2018 r. wycieczka kusi błogim relaksem na luksusowym statku połączonym z niemal codziennym zwiedzaniem orientalnych perełek.

Program wycieczki został zaprojektowany tak, aby nie przesadzić w intensywnością, harmonijnie połączyć aktywne, pełne zwiedzania dni z wypoczynkiem i czasem spędzonym na statku, wypełnionym wizytami w dobrych restauracjach, kasynach, kinach i basenach.

Dla wygodny i komfortu pasażerów gwarantujemy kabiny z oknem, dostęp do kilku restauracji, korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładzie statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center. Polski pilot jak zawsze służył będzie pomocą i wiedzą podczas zwiedzania.

Zobacz trasę.

 

Rejs z Nowej Zelandii do Australii liniami NCL 19 dni

Fantastyczny i unikalny rejs po obu wyspach Nowej Zelandii połączony z krótką wizytą w Australii. Na trasie słynny Hobbiton, pełen gejzerów park Rotorua i klimatyczny Picton.

Dla wygodny naszych klientów rezerwujemy kabiny z balkonami i pakietem All Inclusive podczas całego rejsu.

Kameralna grupa zwiedzać będzie z polskim pilotem a po zwiedzaniu wypoczywać na pokładzie luksusowego statku linii NCL. W cenie korzystanie z urządzeń sportowo – rekreacyjnych na pokładzie statku: basen, jacuzzi, boiska sportowe, fitness center oraz innych atrakcji na statku; przedstawień, dyskotek, dancingów.

Zobacz trasę.